Cała seria harmonijek Lee Oskar na wyciągnięcie ręki

Cała seria harmonijek Lee Oskar na wyciągnięcie ręki

3 grudnia 2013, 14:03
Producent: Lee Oskar

[img:6]

Harmonijki Tombo z autorskiej serii Lee Oskar zostały stworzone przez jednego z najwybitniejszych harmonijkarzy na świecie. Dostarczają ciepłe i bogate brzmienie. Szeroka gama ofertowa gwarantuje różnorodne strojenia i zastosowanie praktycznie w każdym gatunku muzycznym.

 

Lee Oskar Black 1910-C Anniversary Harmonica

[img:1]


Specjalne, limitowane wydanie modelu Lee Oskar 1910-C na 30-lecie istnienia firmy. Harmonijka pokryta czarnymi blaszkami ze złotym logo i napisem upamiętniającym 30-tą rocznicę. W komplecie włoskie, skórzane etui. Dostępna tylko w tonacji C. Korpus z tworzywa sztucznego.


Lee Oskar 1910N NATURAL MINOR

[img:2]

Harmonijki Natural Minor zostały zaprojektowane do gry z 2-giej pozycji. Jest to idealna propozycja do bardziej ekspresyjnego stylu grania. Korpus z tworzywa sztucznego. Świetnie się sprawdzi w Blues, Rock, Country, Reggae, Jazz i Pop. Dostępne tonacje (od najniższej do najwyższej): Dm, Ebm, Em, Fm, F#m, Gm, Abm, Am, Bbm, Bm, Cm, Dbm.


 

 

Lee Oskar 1910L MAJOR DIATONIC

[img:3]


Harmonijka ustna, diatoniczna, z plastikowym grzebieniem. Świetnie się sprawdzi w blues, country, jazz, folk, pop i rock. Doskonała konstrukcja zapewnia trwałość, mocne i przejrzyste brzmienie. Korpus z tworzywa sztucznego. Dostępne tonacje (od najniższej do najwyższej): niskie F, G, Ab, A, Bb, B, C, Db, D, Eb, E, F, F#, wysokie G.

 


 

 

Lee Oskar 1910H HARMONIC MINOR

[img:4]

Wielokulturowa harmonijka zaprojektowana do gry tradycyjnej muzyki etnicznej, ale znajdzie również swoje zastosowanie w trakcie występów jazzowych. Korpus z tworzywa sztucznego. Ten konkretny model został użyty na cały, wysoko oceniany, pierwszy solowy album Lee Oskara. Dostępne tonacje (od najniższej do najwyższej): Gm, Abm, Am, Bbm, Cm, Dbm, Dm, Ebm, Em, Fm, F#m.

 


 

 

Lee Oskar 1910MM MELODY MAKER

[img:5]

Harmonijka diatoniczna do gry z 2-giej pozycji, idealnie nadaje się do gry pojedynczych nut, dającprzy tym możliwość gry z większą ekspresją. Sprawdzi się w Country, R&B, Pop, World Beat, Africa I Reggae. Korpus z tworzywa sztucznego. Dostępne tonacje (od najniższej do najwyższej): C, D, E, G, A.

 


więcej: www.emuzyk.pl
Harmonijki

Gdzie kupić?

Lee Oskar Lee Oskar www.leeoskar.com

Dystrybucja w Polsce:

Grupa Zibi S.A.

adres:
ul. Wirażowa 119 02-145 Warszawa

Sklepy muzyczne > Lee Oskar rozwiń listę sklepów

Avril Lavigne zagra w Polsce
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz