Magneto - najnowszy mikrofon studyjny od sE Electronics

12 grudnia 2013, 09:00

[img:1]

sE Electronics przyzwyczaiło nas do dobrych i bardzo dobrych mikrofonów. Firma też dała się poznać jako niezwykle kreatywna, dostarczając wynalazki takie jak Reflexion Filter czy monitory The Egg. Teraz przyszedł czas na mikrofon dla każdego - Magneto.

Mikrofony są coraz lepsze i coraz tańsze, więc tani mikrofon nie oznacza taniego dźwięku. Nie oznacza też taniego wykonania i wyglądu.

Magneto, który kosztuje tyle, ile produkty "wysoce budżetowe", oferuje znaną i cenioną jakość sE. Jest to mikrofon pojemnościowy przeznaczony do rejestracji wszelkich źródeł - wokali oraz instrumentów - w jakości do niedawna niedostępnej w tej grupie cenowej. W dodatku wyjątkowe kształty i wykonanie sprawiają, że sprzęt elegancko prezentuje się w każdym studiu. A parametry? W pełni liniowa charakterystyka w zakresie 20 Hz - 20 kHz, wysoka odporność na ciśnienie akustyczne (trębacze mile widziani) oraz wysoka czułość. Wystarczy podłączyć i zaczynamy sesję.

sE Magneto właśnie nadjechał i jest dostępny w cenie 429 zł brutto. A z okazji premiery dostępna jest limitowana wersja w kolorze powabnego fioletu.

 

[lupa:1]

Specyfikacja techniczna:

 
  • Pasmo przenoszenia: 20 Hz - 20 kHz.
  • Czułość: -34 dB
  • Charakterystyka kierunkowa: nerkowa
  • Impedancja: 200 Ω
  • Równoważny poziom szumu: 16 dB
  • Maksymalny poziom SPL (0.5% THD przy 1000 Hz): 140 dB
  • Wymagane zasilanie fantomowe: 12 - 48 V
  • Złącze: 3-pinowe XLR

 

Mikrofony Pojemnościowe

Gdzie kupić?

sE Electronics sE Electronics www.seelectronics.com

Dystrybucja w Polsce:

AUDIOSTACJA

adres:
ul Kolejowa 93/95 05-092 Łomianki

Sklepy muzyczne > sE Electronics rozwiń listę sklepów

ISE'20: SL Digital Wireless - Wielokanałowy odbiornik Sennheiser
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz