Konsoleta cyfrowa Behringer X32 na koncertach Hate i Vader!

Konsoleta cyfrowa Behringer X32 na koncertach Hate i Vader!

16 grudnia 2013, 10:00
Producent: Behringer
Dystrybucja: SoundTrade

[img:1]

Do kolejnych zespołów, które właśnie zaczęły wykorzystywać konsoletę cyfrową X32 na scenie dołączyły najbardziej znane kapele death metalowe.

Ten coraz bardziej popularny mikser spotkał się z aprobatą Daniela Szredera - realizatora współpracującego na co dzień z najbardziej znanymi polskimi zespołami grającymi najcięższe gatunki muzyki: HATE i VADER.

Podobnie jak poprzednio, o wyborze X32 zdecydowały głównie jej walory użytkowe: wygoda i łatwość obsługi oraz mobilność. Konsoleta ta wygrywa z tradycyjnymi, wielkimi stołami koncertowymi pod wieloma względami. Wytrzymuje konkurencję z produktami z półki profesjonalnej także w kwestii brzmienia.

W najbliższym czasie konsoleta będzie obsługiwać trasę koncertową zespołu Hate oraz przyszłe trasy zespołu Vader.

 

[lupa:1]

 

...to idealne rozwiązanie! Zapisanie praktycznie niezmiennych presetów kapeli niesamowicie ułatwia mi pracę. Dzięki wykorzystaniu zawsze tych samych mikrofonów uzyskujemy pełną powtarzalność brzmienia

 

Obsługa X32 jest bardzo prosta i intuicyjna, a dodatkowo mam możliwość dokonywania korekt miksu z pozycji widza - wśród publiki - z wykorzystaniem iPada. Do tego ta konsoleta zaczyna być stałym wyposażeniem wielu sal koncertowych i to nie tylko w naszym kraj. Wówczas praktycznie nie muszę ze sobą brać nic więcej oprócz pendrive'a i tabletu.

Daniel Szreder

 

Miksery Cyfrowe

Gdzie kupić?

Behringer Behringer www.behringer.com

Dystrybucja w Polsce:

SoundTrade

tel.: +48 22 632 02 85
Godziny otwarcia:

Pon - Pt:  09:00 - 17:00

adres:
ul. Kineskopowa 1 05-500 Piaseczno k/Warszawy

Sklepy muzyczne > Behringer rozwiń listę sklepów

Pro Audio

RDL RU-NMP44 - sieciowy procesor miksujący Dante
Więcej wiadomości