Nowość od RODE: mikrofon VideoMic GO do pracy z kamerą

30 grudnia 2013, 09:00

[img:2]

Nowy VideoMic GO od RODE został zaprojektowany tak, aby dostarczać czystego dźwięku, wysokiej kierunkowości i maksymalnej prostoty obsługi podczas pracy z kamerą.

Jego pole wychwytu skupione jest bezpośrednio przed mikrofonem, podczas gdy porzucone są dźwięki z innych kierunków oraz tła - gwarantuje to dobrą pracę nawet w bardziej wymagających akustycznie sytuacjach.

VideoMic GO waży zaledwie 73 gramy i jest najlżejszym mikrofonem kamerowym od RØDE. Nie posiada żadnych przełączników ani ustawień i jest zasilany z wejścia na mikrofon zewnętrzny kamery - nie wymaga baterii ani własnego zasilania.

Ponadto, wyposażony jest w zintegrowane mocowanie oparte na systemie Rycote Lyre - wykorzystuje ono pojedynczy kawałek termoplastiku, który chroni mikrofon przed wstrząsami.

 

 

VideoMic GO to doskonały mikrofon dla klientów, którzy chcą rozpocząć rejestrację wysokiej jakości obrazu swoimi standardowymi kamerami typu DSLR czy nawet GoPro;  wszyscy wiemy, jak niesłuchalne może być audio nagrane na wbudowany mikrofon kamery - a GO jest rozwiązaniem pozwalającym na dopasowanie jakości dźwięku i obrazu, bez dodatkowych equalizerów i innych funkcji dostępnych w innych modelach VideoMic.

 

Mikrofon jest typu ‘plug-and-play’ i generalnie bardzo przyjazny dla użytkownika. W połączeniu z niską wagą i małym rozmiarem, czyni go to idealnym rozwiązaniem w przenośnych aplikacjach. 

Damien Wilson - Dyrektor ds. marketingu i sprzedaży w firmie RØDE

[lupa:1]

Mikrofony Pojemnościowe Pozostałe Reporterskie

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

AUDIOSTACJA

adres:
ul Kolejowa 93/95 05-092 Łomianki

Sklepy muzyczne > Rode rozwiń listę sklepów

ISE'20: SL Digital Wireless - Wielokanałowy odbiornik Sennheiser
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz