Dyskretna elegancja: test słuchawek Bluetooth - Audiophony BT2i

Dyskretna elegancja: test słuchawek Bluetooth - Audiophony BT2i

8 stycznia 2014, 13:00
Producent: Audiophony

[img:1]

Fajnie jest po kilku nieprzespanych nocach z baaaardzo głośną muzyką, setkami roztańczonych ludzi i kilowatami mocy z głośników koło uszu wreszcie odpocząć...

Usiąść w domu lub kafejce, posłuchać kojących dźwięków, przy małej czarnej i ciasteczku... w międzyczasie ktoś zadzwoni, ktoś inny coś napisze, a ja, odizolowany od hałasu otoczenia, słuchając sobie dobrego jazzu mam wreszcie czas żeby się trochę wyluzować i... napisać ten test.

Słuchawki dotarły do mnie dzięki uprzejmości sklepu muzycznego musicsklep.pl (zobacz więcej). Koledzy z redakcji zapewne napisali by ten test szybciej, ale to głównie DJ-e - oni wolą inne brzmienia i inne słuchawki... Bo Audiophony BT2i stanowczo nie są przeznaczone dla miłośników tłukących się po czaszce basów czy miłośników lansiastego wyglądu... One są inne. I powiem Wam - w tym cały ich urok.

 

Zapraszamy do dalszej części testu

 
[img:2] [img:3] [img:4]
Słuchawki Słuchawki konsumenckie Kompaktowe do muzyki Do telewizji Do gier Do internetu

Gdzie kupić?

Audiophony Audiophony www.audiophony.com

Dystrybucja w Polsce:

Lighting Center - dystrybucja

adres:
ul. Pokoju 91 42-504 Będzin

Sklepy muzyczne > Audiophony rozwiń listę sklepów

Dante na uczelni? - nowy pomysł Focusrite Pro
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz