Konsbud Audio jedynym dystrybutorem systemów AVID Pro Tools

20 stycznia 2014, 09:00
więcej info: Konsbud Audio Sp. z o.o. Konsbud Audio Sp. z o.o. tel: +48 (022) 644 30 38 www.konsbud-audio.pl

[img:1]

Firma AVID Technology jest światowym liderem wśród producentów systemów do nieliniowego montażu dźwięku i obrazu. Pro Tools - jeden z flagowych produktów firmy od ponad 20 lat wyznacza standardy pracy z dźwiękiem w studiach nagraniowych i postprodukcyjnych na całym świecie.

Pro Tools|HDX to rodzina systemów składających się z rozbudowanego oprogramowania typu Digital Audio Workstation oraz specjalistycznego sprzętu - kart DSP i interfejsów I/O z wbudowanymi przetwornikami AD/DA. 64-bitowy silnik DSP, zapis 192 kHz / 32-bity, do 768 śladów audio, do 192 wejść i wyjść, 128 instrumentów wirtualnych - to tylko niektóre imponujące parametry Pro Tools|HDX.

Systemy Pro Tools|HDX doskonale sprawdzają się we wszystkich dziedzinach obejmujących zaawansowaną pracę z dźwiękiem: w nagraniach studyjnych i koncertowych, kompozycji, montażu, miksowaniu, masteringu, i wreszcie w postprodukcji filmowej. Mają otwartą architekturę sprzętowo-programową. Planując konfigurację można zdecydować o liczbie i rodzaju wejść analogowych i cyfrowych w różnych standardach, ilości mocy obliczeniowej DSP oraz dobrać specjalistyczne wtyczki programowe kilkudziesięciu producentów.
 
 
[lupa:1]
 

Dla zwiększenia komfortu i wydajności pracy AVID Technology oferuje wybór konsoli sterujących dedykowanych systemom Pro Tools oraz inne urządzenia peryferyjne umożliwiające integrację z zewnętrzną infrastrukturą audio/video.

Dzięki tym i wielu innym rozwiązaniom każde studio może dysponować unikalną konfiguracją, najbardziej dopasowaną do swojego charakteru pracy. Do pracy z dźwiękiem niewymagającej tak dużych mocy obliczeniowych jak systemy ProTools|HDX można korzystać z oprogramowania Pro Tools w wersji natywnej, korzystającej wyłącznie z mocy obliczeniowej komputera i dowolnego przetwornika audio.

 

[img:2]
 

Dzięki znakomitemu oprogramowaniu, wszechstronności zastosowań, możliwościom elastycznej konfiguracji i rozbudowy systemy Pro Tools stały się najchętniej wybieranym przez realizatorów dźwięku środowiskiem pracy i były wielokrotnie honorowane prestiżowymi nagrodami (Oscar, Grammy, Emmy i inne).

Konsbud Audio oferuje profesjonalną sprzedaż systemów Pro Tools w pełnym zakresie - od przygotowania optymalnej konfiguracji sprzętu i oprogramowania poprzez instalację i integrację z infrastrukturą studia, po szkolenie oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, zapewniając użytkownikom bezpieczeństwo i pewność działania tego wyjątkowego produktu.

 

[img:3]

 

Interfejsy audio Oprogramowanie i DAW Procesory dźwięku Procesory inne PCI / PCMCIA DAW

Gdzie kupić?

Pro Tools HD Pro Tools HD www.avid.com

Dystrybucja w Polsce:

Godziny otwarcia:

Pon - Pt:  08.00 - 16.00 

adres:
ul. Gajdy 24 02-878 Warszawa

Sklepy muzyczne > Pro Tools HD rozwiń listę sklepów

Studio

NAMM'20: Mikrofonowo i słuchawkowo od Stagg
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz