MEYER SOUND: Procesor systemów line array Galileo Callisto 616 AES

MEYER SOUND: Procesor systemów line array Galileo Callisto 616 AES

20 stycznia 2014, 13:00
Producent: Meyer Sound
Dystrybucja: Polsound sp. z o.o

[img:1]

Galileo Callisto 616 AES to system sprzętu i oprogramowania służący do prawidłowego konfigurowania systemów nagłaśniających line array od Meyer Sound.

Łączący w sobie narzędzia do regulacji, jak U-kształtujące equalizery (U-shaping EQ) i systemy integracji linii opóźniających z zestawem analogowych i cyfrowych (AES3) wejść i wyjść, Callisto 616 AES to narzędzie kontrolne służące do wysyłania cyfrowych informacji audio do satelitowych procesorów Meyer Sound, jak chociażby Galileo Calisto 616 cz Galileo 616 i 408.

[img:2]

Callisto 616 AES to urządzenie pozwalające na jeszcze dokładniejszą kontrolę systemu dźwiękowego – pozwala inżynierom na precyzyjną kalibrację indywidualnych elementów bądź sektorów przy wykorzystaniu procesorów satelitowych, a następnie użyciu głównego procesora AES z pozycji FOH do dokonania kolejnych zmian w całym systemie. Razem z interfejsem kontrolnym Compass daje to potężne narzędzie masteringu systemu dźwiękowego usprawniające cały proces jego strojenia i kalibracji.

Todd Meier z Meyer Sound

 

Callisto 616 AES posiada rozmiar 2 jednostek rackowych i zawiera 6 wejść, 16 wyjść cyfrowych z ośmioma zdublowanymi wyjściami analogowymi oraz w pełni cyfrowy procesor matrycowy. Podczas pracy z oprogramowaniem Compass, Callisto 616 AES to narzędzie ułatwiające zarządzanie systemami głośników i kontroli wydajności całego systemu. Equalizer u-kształtujący (U-shaping EQ) składa się z pięciu pasm z regulacją szerokości i gainu; pięć pasm spójnych fazowo filtrów parametrycznych dostępnych jest na każdym wyjściu. Dodatkowe pięć pasm parametrycznych filtrów i standardowy equalizer TruShaping dostępne są  na każdym wejściu.

[img:3]

[lupa:1]

Dodatkowe funkcje to integracja linii opóźniających dla automatycznego zrównania systemów line array od Meyer Sound oraz korekcja atmosferyczna utrzymująca charakterystyki systemu niezależnie od zmian w temperaturze i wilgotności.

Dla zapewnienia najlepszej wydajności dźwiękowej dla analogowych sygnałów audio, Callisto 616 AES wykorzystuje konwertery analog-cyfra-analog 96 kHz, 24-bit. Wewnętrzne procesy odbywją się przy 96 kHz z rozdzielczością 32-bitów (wartość zmiennoprzecinkowa). Latencja jest stała niezależnie od działających procesów; dostępne są dedykowane gniazda dla integracji analizera Meyer Sound SIM 3.

Galileo Callisto 616 AES będzie dostępny w sprzedaży na początku lutego 2014. 

Nagłośnienie instalacyjne Nagłośnienie - akcesoria Komponenty do kolumn Procesory dźwięku

Gdzie kupić?

Meyer Sound Meyer Sound www.meyersound.com

Dystrybucja w Polsce:

Pro Audio

HK Audio FINEO - seria "skrojona" pod instalacje
Więcej wiadomości