Cameo prezentuje ruchome głowy CLMHRGB w wersji 25 i 60 W

Cameo prezentuje ruchome głowy CLMHRGB w wersji 25 i 60 W

20 stycznia 2014, 14:00
Producent: Cameo
Dystrybucja: ADAM HALL Group GmbH

[img:1]

Trudno wyobrazić sobie współczesne kreatywne i ekspresyjne oświetlenie bez ruchomych głowic. Zróżnicowany zakres funkcji i efektów tych niezwykle wszechstronnych urządzeń gwarantuje możliwość wykorzystania ich w wielu odmiennych aplikacjach.

Nowe modele CLMHRGB60W i CLMHRGB25W od Cameo (marka Adam Hall) to dwie kompaktowe i lekkie (tylko 7 kg!) głowice ruchome wykorzystujące energetycznie wydajną technologię LED, poruszające się w zakresie 540° (pan) x 270° (tilt). 

 

[lupa:1]
Cameo CLMHRGB60W (po lewej) i CLMHRGB25W (po prawej)

 

Oba urządzenia są kontrolowane przez DMX, wbudowane oprogramowanie oraz zewnętrzne źródła dźwięku. Działają w trybach master, slave oraz w trybie samodzielnym. Ich obsługa nie mogłaby być prostsza - służą do niej cztery przyciski (mode, enter, value up, value down) i przejrzyście zorganizowany wyświetlacz.

 

Cameo CLMHRGB60W

 

Cameo CLMHRGB25W

 

Nowe głowice od Cameo imponują głębią kolorów, siedmioma efektami gobo, szybkim stroboskopem o częstotliwościach +30 Hz i funkcjami takimi jak dimmer, shutter oraz pryzmat, kontrola focusu, i tak dalej. Modele CLMHRGB60W i CLMHRGB25W posiadają czarną, metalową obudowę, są odporne na wstrząsy i urazy i posiadają gniazda XLR dla wejść DMX oraz gniazdo zasilania. Wbudowane wentylatory gwarantują odpowiednie chłodzenie i niezawodność.

Niezwykle jasne i barwne, energooszczędne i wszechstronne - oto dwie nowe głowice od Cameo, będące idealnym elementem współczesnych systemów oświetleniowych. Cena to około 2.000 zł dla CLMHRGB25W oraz około 3.000 zł dla CLMHRGB60W.

 

[lupa:2]
Cameo CLMHRGB60W (po lewej) i CLMHRGB25W (po prawej)

 

[img:2]

 

[img:3]

 

Ruchome głowy Oświetlenie led

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Cameo rozwiń listę sklepów

Oświetlenie

Cameo zaprezentuje nowe produkty na targach ISE 2024
Więcej wiadomości