SymNet Radius AEC wyróżniony przez Sound & Video Contractor

SymNet Radius AEC wyróżniony przez Sound & Video Contractor

21 stycznia 2014, 09:00
Producent: Symetrix
Dystrybucja: Polsound sp. z o.o

[img:1]

Symetrix, będący w światowej czołówce firm produkujących i udoskonalających systemy cyfrowych procesorów audio, z dumą ogłasza, że Symnet Radius AEC został wybrany jako jeden z najbardziej innowacyjnych produktów roku 2013 przez magazyn S&VC.

Magazyn ten od trzech lat wręcza wyróżnienia oparte o opinię czytelników - w tym roku konkurs osiągnął szczególną popularność. SymNet Radius AEC stanął na trzecim miejscu (spośród sześdziesięciu kandydatów) pod względem oddanych przez czytelników głosów, tym samym otrzymując „wyjątkowe poparcie”, jak twierdzi Cynthia Wisehart, redaktor publikacji.

 

[lupa:1]

 

“Każdy zaangażowany w tworzenie SymNet Radius AEC jest dumny z naszego osiągnięcia. Nasi inżynierowie bezustannie pracują nad tworzeniem światowej klasy rozwiązań DSP, które napędzają przemysł i czynią pracę użytkowników naszych produktów lepszą i łatwiejszą. Dziękujemy wszystkim za wsparcie - jesteśmy zaszczyceni!”

Brooke Macomber - Dyrektor ds. Marketingu Symetrix

 

[img:2]

 

Gdzie kupić?

Symetrix Symetrix www.symetrix.co

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Symetrix rozwiń listę sklepów

ISE'20: Dynacord MXE5 - nowa matryca audio do instalacji i Live
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz