NAMM 2014: Martin prezentuje dwa nowe modele Custom Shop

NAMM 2014: Martin prezentuje dwa nowe modele Custom Shop

25 stycznia 2014, 08:00
Producent: Martin Guitars

[img:3]

 

Na targach NAMM 2014 firma Martin zaprezentowała dwa nowe modele gitar Custom Shop, w tym efekt współpracy z takimi sławami jak Eric Clapton czy Hiroshi Fujiwara.

Martin Guitars OM-ECFH Navy Blues

To gitara akustyczna o rozmiarze 000-14 (łącznie 20 progów) ze świerkowym wierzchem, zaprojektowana wespół z Claptonem i przez niego sygnowana, wyceniona na $6999. Jest to efekt trzeciej już współpracy Claptona i Fujiwary z firmą Martin. Gitary serii OM posiadają dłuższą skalę 25.4”. Gryf i korpus są lakierowane i polerowane, w pięknym ciemnogranatowym kolorze. Boki i tył wykonane są z indyjskiego palisandru. Całość cechuje najwyższej jakości wykonanie i dobór elementów. Gitara dostępna jest zarówno w wersji prawo- jak i leworęcznej.

[img:1]

 

 

Martin Guitars CS-00S-14

Drugi debiut to CS-00S-14, 12-progowa (łącznie 19 progów) gitara akustyczna typu Style 42 ze stalowymi strunami. Jej tył i boki wykonane są z honduraskiego palisandru zapewniającego bogate, rezonujące brzmienie, natomiast wierzch ze szwedzkiego świerku. Gryf wzmocniony jest nieruchomym prętem z włókna węglowego. Gitara posiada wysokiej jakości elektronikę Fishman Aura Plus. Jest to ekskluzywny instrument najwyższej klasy – tylko 114 sztuk będzie dostępne w ogólnoświatowej sprzedaży. Cena: $8999.

[img:2]

Pełną listę specyfikacji można odnaleźć w linku poniżej.

Gitary Akustyczne Elektroakustyczne

Gdzie kupić?

Martin Guitars Martin Guitars www.martinguitar.com

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Martin Guitars rozwiń listę sklepów

Gitara

Zoom MultiStomp MS-60B+ - łakomy kąsek dla basistów
Więcej wiadomości