Styczeń miesiącem nagród dla Sennheisera

Styczeń miesiącem nagród dla Sennheisera

7 lutego 2014, 08:00
Producent: Sennheiser
Dystrybucja: Aplauz Sp. z o.o NAMM

[img:1]

Firma Sennheiser doskonale rozpoczęła rok 2014. W styczniu została obsypana międzynarodowymi nagrodami za osiągnięcia techniczne i designerskie. Na samym początku stycznia zostały rozdane nagrody iF Product Design Awards.

Ten konkurs jest organizowany corocznie od 1953 roku przez fundację International Forum Design i honoruje firmy za stworzenie innowacyjnych, użytecznych i pięknych produktów. W tym roku aż trzy produkty Sennheisera zdobyły to cenne wyróżnienie. Rozdanie nagród odbędzie się 28 lutego w Monachium, ale zwycięzcy już zostali ogłoszeni. Międzynarodowe jury złożone z 49 ekspertów nagrodziło:

 

  • Miejskie słuchawki nauszne Momentum
  • Audiofilskie słuchawki dokanałowe IE 800
  • Audiofilski wzmacniacz słuchawkowy/przetwornik analogowo-cyfrowy HDVD 800

 

Łączenie bezkompromisowej jakości dźwięku z czystym wzornictwem jest kluczowym aspektem naszych produktów. Dlatego jesteśmy zaszczyceni, że jury International Forum Design rozpoznało te cechy w trzech z naszych najnowszych produktów.

Maurice Quarré - dyrekcja oddziału elektroniki konsumenckiej Sennheisera

 

[lupa:1]

 

Zaś 24 stycznia niemiecki producent zdobył dwa wyróżnienia po drugiej stronie globu. Przy okazji targów muzycznych NAMM corocznie przyznawane są nagrody Technical Excellence & Creativity (za techniczną doskonałość i kreatywność). Od ustanowienia tej nagrody w 1990 roku firma Sennheiser oraz jej submarka Neumann zdobyły już 20 nagród TEC. W tym roku otrzymała je za:

 

  • Cyfrowy system mikrofonów bezprzewodowych Digital 9000
  • Audiofilski wzmacniacz słuchawkowy/przetwornik analogowo-cyfrowy HDVD 800

 

W firmie Sennheiser drogę wyznacza nam hasło: dążenie do doskonałego dźwięku. I to dążenie odzwierciedlone jest w produktach, które mają znaczny wpływ na dostarczanie najwyższej jakości dźwięku, nieporównywalnej z niczym. System Digital 9000 i wzmacniacz HDVD 800 są przykładami takich produktów.

Greg Peebe - prezes oddziału Sennheiser USA

 

[lupa:2]

 

[img:2]

 

Sennheiser Momentum

Seria słuchawek Momentum jest skierowana do bezkompromisowych ludzi, dla których jakość brzmienia jest równie ważna co wyróżniające się wzornictwo. Design i luksusowe materiały, jak skóra naturalna, Alcantara czy stal nierdzewna, podkreślają jakość tych produktów, a także ich minimalistyczny styl.

Ludzie kochają te słuchawki za ich wygląd i za to, jak się czują w obcowaniu z nimi. Seria składa się z modelu wokółusznego Momentum (trzy kolory, w tym zaprezentowana w styczniu kość słoniowa) oraz nausznego Momentum On-Ear (siedem kolorów od stonowanego brązu do jaskrawej czerwieni).

Dowiedz się więcej: kliknij!

Sennheiser IE 800

Wypełnione innowacjami słuchawki IE 800 sprawiają, że audiofile mogą być tak blisko doskonałego dźwięku, jak to tylko możliwe, nawet gdy są poza domem. Zbudowano je z najwyższej jakości materiałów, takich jak odporna na zarysowania ceramiczna obudowa.

Brzmienie dopracowano dzięki miesiącom badań, podczas których opracowano specjalne otwory z tyłu słuchawek, zapewniające prawidłowe ciśnienie akustyczne. Ergonomia tego modelu została poprawiona przy pomocy dedykowanych adapterów dousznych o owalnym kształcie.

Dowiedz się więcej: kliknij!

[img:3]

[img:4]

 

Sennheiser HDVD 800

Wzmacniacz słuchawkowy  został specjalnie opracowany do współpracy z audiofilskimi słuchawkami marki Sennheiser, takimi jak HD 800 i HD 700. Obudowa i część elementów zostały wykonane z anodyzowanego aluminium, przez co zachowują najwyższą jakość i styl.

Obsługa wzmacniacza jest wyjątkowo prosta, a jego zastosowanie uniwersalne, ponieważ przyjmuje zarówno tradycyjne źródła analogowe, jak i cyfrowe. O właściwą jakość dbają wbudowane przetworniki analogowo-cyfrowe marki Burr Brown. Szklane okno umożliwia wgląd w środek urządzenia, dopełniając przy tym high-endowego wrażenia. Tegoroczne nagrody iF oraz TEC potwierdzają jakość tego produktu.

Dowiedz się więcej: kliknij!

Sennheiser Digital 9000

Cyfrowy system bezprzewodowy Digital 9000 oferuje cyfrowy przesył sygnału audio bez kompresji (powszechnej w systemach tego typu), dzięki czemu łączy w sobie wygodę użycia na scenie z niespotykaną dotychczas jakością i dynamiką.

Sennheiser jest pionierem rozwiązań bezprzewodowych na rynek profesjonalny, a ten system jest najnowszym i najbardziej rozbudowanym rozwiązaniem w portfolio marki. To jedyny dostępny na rynku system bezprzewodowy, który umożliwia przesył dźwięku w pełnym formacie HD w zakresie fal UHF.

Dowiedz się więcej: kliknij!

[img:5]
 

[img:6]

 

Mikrofony Systemy bezprzewodowe Słuchawki Słuchawki konsumenckie High End Kompaktowe do muzyki Do telewizji Do gier Do internetu

Gdzie kupić?

Sennheiser Sennheiser www.sennheiser.pl

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Sennheiser rozwiń listę sklepów

Dante na uczelni? - nowy pomysł Focusrite Pro
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz