Takstar - profesjonalne słuchawki i mikrofony na każdą kieszeń

Takstar - profesjonalne słuchawki i mikrofony na każdą kieszeń

5 marca 2014, 00:00
Producent: TAKSTAR

[img:1]

Z początkiem roku 2014 firma MIP wprowadziła do Polski nową markę profesjonalnego sprzętu audio - Takstar. W ofercie znalazły się głównie słuchawki studyjne oraz Hi-Fi, ale już w lutym będą dostępne wybrane modele mikrofonów różnego zastosowania.

Takstar to azjatycki producent, który od wielu lat jest dostawcą sprzętu pro dla dużych, europejskich i światowych koncernów audio. Od 1995 roku powołał do życia również własną markę Takstar, pod którą sprzedaje wybrane rozwiązania. Hasłem przewodnim marki jest slogan "you can hear It".

 

[lupa:1]

 

W ofercie znajdziemy przede wszystkim całą gamę mikrofonów do profesjonalnych zastosowań w wielu gałęziach związanych z mediami, rozrywką czy audio komunikacją. Ofertę mikrofonów uzupełnia szeroka gama akcesoria i innych urządzeń wspomagających audio.

 
[lupa:3]

 

Takstar to również przekrój profesjonalnych słuchawek do zastosowań w studiu, na scenie czy w domu. Takstar udowodnił, że bardzo dobre słuchawki, świetnie wykonane i opakowane - nie muszą kosztować dużo. Ale o tym klienci mogą przekonać się osobiście dzięki sieci sklepów - MP3Store.pl, które udostępniają sprzęt do odsłuchu. W tej chwili można sprawdzić i przetestować kilkanaście modeli słuchawek Takstar w 8 największych miastach Polski.

 

[lupa:2]

 

Oferta słuchawek dostępnych w sprzedaży to zakres od 100 zł do 350 zł. Często oferują one poziom grania słuchawek kosztujących kilka razy więcej. W Mp3Satore.pl można porównać słuchawki Takstar z innymi producentami słuchawek.

Pierwsze testy pokazują, że klienci są zachwyceni. Ofertę rozpoczynają słuchawki typowo przenośne na miasto ML520 czy HD2000, poprzez słuchawki do domu i studia, jak: HI2050, TS-671, a kończąc na topowych studyjnych konstrukcjach, takich jak: PRO80 czy HD6000.

 

[lupa:4]

 

[img:2]

 

więcej: www.mip.bz
Słuchawki profesjonalne Słuchawki Słuchawki studyjne Słuchawki konsumenckie Kompaktowe do muzyki Do telewizji Do gier Do internetu

Gdzie kupić?

TAKSTAR

Dystrybucja w Polsce:

MULTIMEDIA INTELLIGENT PRODUCTS

adres:
Twarda 1/21 01-232 Warszawa

Sklepy muzyczne > TAKSTAR rozwiń listę sklepów

Dante na uczelni? - nowy pomysł Focusrite Pro
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz