Test gitary elektro-akustycznej Washburn R45 RCE w Infomusic.pl

Test gitary elektro-akustycznej Washburn R45 RCE w Infomusic.pl

14 marca 2014, 13:00
Producent: Washburn
Dystrybucja: Music Info

[img:1]

Niełatwo jest kupić w naszym kraju gitarę rezofoniczną. Nie dość, że niewielu producentów ma w ofercie takie wynalazki, to jeszcze dystrybutorzy często ich nie dostrzegają w katalogu. Cóż, w USA sytuacja wygląda inaczej - w końcu instrumenty tego typu w pewnym sensie ukształtowały tamtejszą muzykę.

Na szczęście i u nas od czasu do czasu możemy spotkać poszczególne modele sprowadzone chyba bardziej na próbę, co nie zmienia faktu, że swoją odmiennością łatwo znajdują nabywców. Firma Washburn, jak mało która kojarzy się z amerykańską historią. Nic więc dziwnego, że w swojej ofercie posiada sporo modeli rezofonicznych, w których produkcji ma po prostu wieloletnie doświadczenie. Do testu dotarł intrygujący instrument nazwany katalogowo R45 RCE.

 

Zapraszamy do dalszej części testu

 
[img:2] [img:4] [img:3]
Gitary Elektroakustyczne

Gdzie kupić?

Washburn Washburn www.washburn.com

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Washburn rozwiń listę sklepów

Gitara

Cyfrowy Bogner do Twojego DAW
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz