Kasia Moś nagrała cover "Charlene" Anthony Hamiltona

Kasia Moś nagrała cover "Charlene" Anthony Hamiltona

28 marca 2014, 17:52

[img:1]

Kasia Moś podzieliła się ze swoimi fanami na fecebooku coverem utworu  "Charlene" Anthony Hamiltona.

Katarzyna Moś - ukończyła szkołę muzyczną im. Fryderyka Chopina w Bytomiu w klasie wiolonczeli i
fortepianu. Jest absolwentką Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej w klasie wokalu, Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach. Pobierała lekcje u takich autorytetów jak: Elżbieta Chlebek, Beata Przybytek, Gerald Trottman, Agata Pisko, Anna Serafińska, Marek Bałata. 

W roku 2012 wraz z wybitnymi artystami takimi jak: Andrzej Bauer, Agata Zubel, Marcin Masecki, Cezary Duchnowski i DJ Lenar, którzy wywodzą się z różnych nurtów muzycznych, wzięła udział w pierwszej odsłonie koncertów z cyklu „Trans – Fuzja” w Studiu im. Władysława Szpilmana. Koncert ten był poświęcony patronowi studia oraz Witoldowi Lutosławskiemu. Zagrała jedną z głównych partii w światowej prapremierze musicalu “Król Lear” Pawła Mykietyna, która odbyła się na Festiwalu Sacrum Profanum w Krakowie. W tym samym roku została Finalistką III edycji programu TV Polsat „MUST BE THE MUSIC”.

Artyska zapowiedziała także, że w kwietniu odbędzie się premiera drugiego singla i teledysku do piosenki "Beautiful Sunrise".
 

Muzyka

Luxtorpeda już w ten czwartek wystąpi w Klubie Stodoła
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz