AVID ( Sibelius 7.5 + Pro Tools 11) - zobacz jak było!

AVID ( Sibelius 7.5 + Pro Tools 11) - zobacz jak było!

4 kwietnia 2014, 08:00
Producent: AVID Pro Tools
Dystrybucja: Music Info

 

Stoiska AVID nie sposób było ominąć na targach Musik Messe 2014. Nie tylko ze względu na szeroką ofertę skierowaną do profesjonalnych studiów nagrań w tym: DAW Pro Tools 11, interfejsy audio na każdą okazję i kieszeń, oprogramowanie dla kompozytorów Sibelius 7.5. Na stoisku AVID było poprostu tłoczno. to chyba mówi samo za siebie.

Z nowości, które zostały omówione w relacji powyżej mieliśmy upgrade programu Sibelius 7.5 oraz setki nowych wtyczek do ProTools`a. Zapraszamy na video relację i oczywiście do zapoznania się z ofertą producenta. 

 

 

Sibelius 7.5 - dla kogo ?

Sibelius to najlepiej sprzedający się na świecie edytor nutowy, zaufało mu wielu najlepszych kompozytorów, wydawców i studentów. Za pomocą programu Sibelius 7.5 możesz promować swoją twórczość na więcej sposobów niż kiedykolwiek wcześniej. Szybciej stworzysz piękne, profesjonalnepartytury i łatwo podzielisz się swoimi pracami w wersji audio i wideo, z niezwykle realistycznym muzycznym frazowaniem, aby Twój talent mógł wyróżniać się z tłumu. To najszybszy, najinteligentniejszy i najłatwiejszy sposób, aby napisać muzykę na koncert, do filmu i telewizji, rozrywki lub w klasie.

 


Zobacz przykładowe projekty

Sibalius 7.5 Datasheet
http://www.musicinfo.pl/zalacznik/1392738715Sib%207.5%20Datasheet%20PL.pdf

Wprowadzenie do Sibelius 7.5
http://www.musicinfo.pl/zalacznik/1392738803Wprowadzenie%20do%20Sibelius%207.5.pdf

Instrukcja aktywacji Sibelius
http://www.musicinfo.pl/zalacznik/1395749818Aktywacja%20i%20uaktualnienie%20Sibelius%207.pdf

 

 

Ulepszenia w nowej wersji 

 

Bezkonkurencyjna siła ekspresji


Z wyjątkową i całkowicie przeprojektowaną funkcją Expressivo 2.0, Sibelius 7.5 oddaje całkowitą kontrolę nad wyczuciem rytmu oraz każdym elementem notacji muzycznej, aby stworzyć bardziej ekspresyjne i realistyczne frazowanie. Dzięki lepszej interpretacji odtwarzania oznaczeń takich jak: ozdobniki, przednutki, oznaczenia tempa, cezury możesz usłyszeć każdy szczegół swojego utworu – to jest jeden ze sposobów, aby zainteresować słuchacza.


Ulepszona nawigacja

Za pomocą okna dialogowego Timeline możesz szybko przejrzeć całą strukturę partytury - bez znaczenia jak jest wielka i złożona – możesz szybko przejść do dowolnego fragmentu, aby go zmienić lub odtworzyć. Aby natychmiast przejść do odpowiedniego fragmentu wystarczy, że klikniesz dowolny pasek, kod czasowy na linijce lub dowolny punkt orientacyjny (ważne elementy są oznaczone tak jak w partyturze np. znaki rewizyjne, repetycje, komentarze, oznaczenia tonacji, tempa i wiele innych).

 

Łatwe udostępnianie i współdzielenie

W programie Sibelius 7.5 dodano wszystkie funkcje mediów społecznościowych oraz udostępniania plików, które pojawiły się w Sibelius First. Nowe funkcje pozwalają na łatwiejszą współpracę, a udostępnianie plików w sieci sprawi, że świat Cię usłyszy. Swoje kompozycje możesz udostępniać przez email, wysyłać i publikować jako nuty na witrynie ScoreExchange.com, a nawet publikować kompozycje jako pliki wideo w serwisach takich jak: YouTube, Facebook oraz SoundCloud.

 

Eksport kompozycji do plików wideo

Możesz zapisać swoją kompozycję jako plik wideo i udostępnić ją innym na płycie DVD lub w internecie. Sibelius może eksportować pliki w różnych rozdzielczościach – nawet w 1080p, w formacie QuickTime w systemie Mac OS X lub Windows Media Video w systemie Windows, dzięki czemu każdy kto nie posiada programu Sibelius może zobaczyć i
usłyszeć Twoje dzieło.

 

Pełna integracja z aplikacją Scorch

Pliki w programie Sibelius możesz eksportować bezpośrednio do programu Avid Scorch na Twoim iPadzie (dostępny w iTunes), aby je odsłuchiwać, ćwiczyć, wykonywać i publikować. Sibelius automatycznie optymalizuje utwór dla wyświetlacza iPada z uwzględnieniem orientacji strony, liczbą pięciolinii, rozmiarem marginesów i innych elementów.

UWAGA:


Pliki aktualizacyjne do wersji 7.5 będa udostępnione
przez AVID na początku marca.


.Wszystkie nowo zakupione Sibeliusy 7 po 23 stycznia otrzymują darmową aktualizację do wersji 7.5. Użytkownicy którzy zarejestrowali Sibreliusa 7 otrzymają informację o aktualizacji drogą mailową. Można też wysłać
zgłoszenie wypełniając formularz na stronie Avida.

http://www.sibelius.com/documents/contact_form.html

 

 

Interfejsy audio FireWire USB PCI / PCMCIA Rejestracja mobilna Oprogramowanie i DAW DAW Pluginy, instrumenty, sample Syntezatory Oprogramowanie DJ Kontrolery MIDI USB Kontrolery DJ Pady Klawiatury sterujące Procesory dźwięku Procesory efektowe Procesory dynamiki Korektory Procesory inne Crossovery Konwertery ad/da

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > AVID rozwiń listę sklepów

Gdzie kupić?

Pro Tools Pro Tools www.avid.com

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Pro Tools rozwiń listę sklepów

Anolis, czyli oświetlenie architektoniczne z sercem Robe
Więcej wiadomości