VoiceSolo FX150 - nowość od TC Helicon  już w Polsce!

VoiceSolo FX150 - nowość od TC Helicon już w Polsce!

8 kwietnia 2014, 10:00
Producent: TC-Helicon

[img:1]

Nikomu nie zależy na twojej muzyce tak bardzo, jak tobie. Ale co zrobić, kiedy na scenie lub w trakcie prób nie masz pełnej kontroli nad swoim brzmieniem albo nie słyszysz się poprawnie?

Rozwiązaniem jest VoiceSolo FX150 od TC Helicon. To system nagłośnieniowy, odsłuch wokalny, wzmacniacz instrumentalny i efekt pogłosowy w jednym. Procesor jest już dostępny w sugerowanej cenie detalicznej 1199.00 zł brutto.

 

[lupa:1]

Co wyróżnia VoiceSolo FX150?

 
  • Anielskie brzmienie i piekielna głośność. Specjalny, 6.5-calowy, 2-drożny układ głośników współosiowych legendarnej marki Tannoy, zapewnia krystalicznie czyste brzmienie i niesamowitą dynamikę w pełnym zakresie pasma.
  • Niesamowite głosy, brzmienia i pogłosy. Funkcja "Vocal Tone" - automatyczne dopasowuje ustawienia korekcji, kompresora, de-essera oraz bramki. Do wyboru masz również 9 popularnych typów pogłosu (Reverb) z procesora VoiceLive 3.
  • Miks pod kontrolą. 3-kanałowy cyfrowy mikser o niskim poziomie szumów posiada niezależną, 3-pasmową sekcję korekcji dla każdego kanału i zestaw funkcji do szybkiej zmiany najważniejszych parametrów.
  • Nie tylko śpiewanie. FX150 to idealny system FRFR (Full Range Flat Response), który równo przenosi dźwięki z twojej gitary w pełnym zakresie pasma.
  • Bezproblemowy montaż. Unikalny system Friction Grip™ do błyskawicznego montażu na statywie mikrofonowym.

 

UWAGA! Wszystkie produkty TC Helicon biorą udział w konkursie Audiostacja TOP TEN. Zostań uczestnikiem konkursu rejestrując się na www.audiostacja.pl/konkurs.

 

 

[lupa:2]

 

Wzmacniacze, końcówki mocy Procesory dźwięku Procesory efektowe

Gdzie kupić?

TC-Helicon TC-Helicon www.tc-helicon.com

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > TC-Helicon rozwiń listę sklepów

HiFi

XSL - Nowy kompaktowy system liniowy od d&b audiotechnik
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz