Sontronics prezentuje lampowy mikrofon ARIA

Sontronics prezentuje lampowy mikrofon ARIA

15 kwietnia 2014, 10:00
Producent: Sontronics
Dystrybucja: AUDIOTECH

Aria to nowy, lampowy mikrofon Sontronicsa o charakterystyce kardioidalnej, który został zaprojektowany i opracowany przez Trevor Coley specjalnie do zadań z wokalami. Dokładna reakcja i niezwykle gładka charakterystyka to znak firmowy firmy Sontronics.

Dużą kapsułę 1.07 umieszczono wewnątrz pięknie chromowanego grila, która rejestruje wszystkie szczegóły i subtelności wokali męskich i żeńskich (śpiewanych lub mówionych). Zastosowana lampa 12AX7/ECC83 nadaje brzmieniu charakteru vintage.

 

[lupa:1]

 

Mikrofon współpracuje z zasilaczem SPS-2, z poziomu którego mamy możliwość włączenia pada (0, -10 dB) i filtra liniowego, dolnozaporowego 75 Hz. Znajduję się tu również dioda sygnalizująca gotowość lampy do pracy. Wewnątrz urządzenia zastosowano profesjonalny filtr sieci, aby upewnić się, że prąd zasilania jest czysty i wolny od zakłóceń.

W okresie 12 miesięcy od rozwoju Arii, mikrofon był w testach beta u najlepszych artystów i muzyków, m.in producent Paul Epworth (Adele, Florence & The Machine, Paul McCartney), wokalista / kompozytor PJ Harvey, a także kilku inżynierów z Abbey Road Studio.

Sontronics Aria kosztuje 4.500 zł brutto i jest już dostępny w Polsce.

 

[img:1]

 

Mikrofony Pojemnościowe

Gdzie kupić?

Sontronics Sontronics www.sontronics.com

Dystrybucja w Polsce:

AUDIOTECH

tel.: +48 (22) 648 29 35
tel.: +48 (22) 258 20 07
adres:
ul. Łagiewnicka 20 02-860 Warszawa

Sklepy muzyczne > Sontronics rozwiń listę sklepów

Studio

Sennheiser MOMENTUM True Wireless 4 już w sklepach
Więcej wiadomości