DTS MAX L - innowacyjna technologia w niższej cenie

DTS MAX L - innowacyjna technologia w niższej cenie

5 maja 2014, 12:00
Producent: DTS

[img:1]

Włoski producent DTS poszerzył swoją ofertę o nową wersję dobrze znanej głowicy MAX. Najbardziej wszechstronna na rynku ruchoma głowa zyskała „odchudzonego” brata.

Wersja L – Lite, w odróżnieniu od starszego modelu nie posiada wbudowanej tarczy animacji oraz przesłony irysowej. Uboższa jest także o liniowy filtr CTO. Istnieje jednak możliwość rozbudowy głowicy o wyżej wymienione efekty. Posiada liniowy zoom 1.7° – 60°, a więc jego zakres jest nieco większy niż w poprzedniej wersji.

Poza tym nie odbiega wiele od poprzednika – również może działać jako spot, wash, beam, posiada też tryb teatralny (3° - 40°). Źródłem światła jest żarówka Philips MSD Platinium 15R o mocy 330 W, dzięki której możliwy jest do uzyskania strumień świetlny 16 000 lumentów (jasność projekcji - 100 000 luksów na odległości 5 m). Posiada opatentowany przez DTS system FPR, który umożliwia nieograniczony ruch PAN. Do tego tarcza kolorów, dwie tarcze gobo, czterościenny obrotowy pryzmat, filtr Frost, efekt Strobo, niezawodny system chłodzenia i sterowanie za pomocą sygnału DMX (23 kanały). Głowica jest łatwa w konserwacji i serwisowaniu, a trójfazowe silniki krokowe pozwalają na ultraszybkie ruchy.

Model MAX - L reprezentuje tę samą, innowacyjną technologię w niższej cenie.

Ruchome głowy

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Przedsiębiorstwo Specjalistyczne TEATR

adres:
al. Krakowska 20 05-090 Sękocin Nowy

Oświetlenie

Cameo zaprezentuje nowe produkty na targach ISE 2024
Więcej wiadomości