Systemy sceniczne NIVTEC w ofercie firmy DiscoServie

Systemy sceniczne NIVTEC w ofercie firmy DiscoServie

21 czerwca 2014, 14:00
Producent: NIVTEC

[img:7]

W ofercie firmy Disco Service dostępne są najnowsze rozwiązania systemów scenicznych Nivtec, cieszących się uznaniem i popularnością na całym świecie!

O firmie Nivtec:

Firma Nivtec po raz pierwszy pokazała swoje produkty na targach prolight + sound w roku 1999. Od tego czasu rozwiązania poddawane były ciągłym udoskonaleniom.

Poznaj całą ofertę firmy NIVTEC 

Bezpieczeństwo systemu najwyższym priorytetem

Obowiązujące przepisy bezpieczeństwa poddawane były w minionych latach stopniowemu zaostrzeniu i dostosowane zostały do większych obciążeń. W odpowiedzi na te zmiany, z początkiem 2009 roku, we współpracy z naszymi statykami i TÜV Thüringen e. V., urzędem ds. kontroli stateczności tymczasowych obiektów budowlanych, poddaliśmy cały system kompleksowym testom. Badania obejmowały kontrole dokumentacji budowlanej i kontrole zdawczo-odbiorcze scen o różnych konstrukcjach nośnych i różnych wysokościach, trybun na miejsca siedzące oraz akcesoriów i elementów uzupełniających.

Nasza praca ułatwia Państwu budowę scen

[img:1] [img:2]
Opatentowany system złączy na pióro i wpust ze zintegrowanym zatrzaskowym mechanizmem blokującym Klick-klack pozwala montować podesty bez dodatkowych elementów łączących. Opatentowane mocowanie nogi na dźwignię zaciskową z podwójnym mimośrodem również umożliwia montaż bez narzędzi. Podest wyposażono w 4 wielofunkcyjne otwory do przytwierdzania elementów mocujących barierki, schody i inne elementy konstrukcyjne. W celu zagwarantowania niezmiennie wysokiej jakości, jesteśmy w stałym kontakcie z naszymi długoletnimi dostawcami. Stosowane materiały pochodzą z Niemiec i z Unii Europejskiej.
[img:3] [img:4]
Podest, jako główny element systemu scenicznego nivtec, wykonany jest ze specjalnie ukształtowanych profili aluminiowych oraz komponentów z drewna, tworzywa sztucznego i stali szlachetnej. Produkcja części odbywa się z wykorzystaniem naszych własnych narzędzi i z zachowaniem bardzo dużej dokładności. Wszystkie podesty wykonywane są ręcznie. Przed montażem każda część jest sprawdzana. Po złożeniu ramy poddawane są kontroli działania poszczególnych mechanizmów. Specjalna procedura wklejania płyty w ramę wymaga przestrzegania następujących zasad: oczyszczenie powierzchni z kurzu i jej odtłuszczenie, utrzymanie wymaganej temperatury materiałów i otoczenia, nałożenie taśmy klejącej tak, aby nie powstały zakładki, równomierne dociśnięcie, utwardzanie klejonego połączenia pod obciążeniem przez co najmniej 72 godziny i przez następne 72 godziny w temperaturze pokojowej..
[img:5] [img:6]

Jesteśmy producentem przykładającym ogromną wagę do bezpieczeństwa, dlatego we wszystkich fazach produkcji przeprowadzamy ścisłe kontrole jakości. Produkty końcowe przechodzą serię testów wewnętrznych i zewnętrznych. Nad przestrzeganiem przepisów bezpieczeństwa i zgodności z normą DIN EN 13814 oraz obowiązującymi przepisami czuwa TÜV Thüringen e.V., urząd ds. kontroli stateczności przenośnych obiektów budowlanych.

http://www.nivtec-flexibel.de/?ln=pl#

Scena Statywy oświetleniowe Akcesoria Maty i podłogi Podesty i akcesoria Konstrukcje aluminiowe

Gdzie kupić?

NIVTEC

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > NIVTEC rozwiń listę sklepów

Oświetlenie

CentoLight - urządzenia oświetleniowe ze słonecznej Italii
Więcej wiadomości