Kable Hesu BlackConnect i Classic w natarciu!

Kable Hesu BlackConnect i Classic w natarciu!

27 czerwca 2014, 14:00
Producent: Hesu

[img:1]

Cały zespół Vesania w składzie: Marcin Walenczykowski, Dariusz "Daray" Brzozowski, Tomasz 'Orion' Wróblewski, Miguel Ksajczewski i Filip ÜberHeinrich Hałucha dołączył do rodziny HESU. Zespół używa kabli BlackConnect series oraz Classic Series.

Kable Black Connect to wysokiej jakości przewody z serii Connect wykorzystujące specjalną konstrukcję. To kompletnie nowy produkt na rynku – są odporne na skręcenia i złamania. Charakterystyczny oplot z poliestru zapewnia prezencję, wygodę i wytrzymałość.

[img:2]
Kable Black Connect: czytaj więcej...

Każdy przewód składa się z pięciu części: wewnętrznego przewodnika, izolacji, dwóch osłon oraz półprzezroczystej osłonki zewnętrznej. Cechuje je wysoka jakość brzmienia w dowolnym paśmie oraz najwyższa elastyczność; wykorzystują one końcówki jack firmy G&H.

Producent zapewnia, że ich wysoka żywotność i mechaniczna odporność gwarantują niezbędną na scenie pewność siebie i brak obaw o płynność występu; aby potwierdzić te deklaracje, kable Black Connect od HESU posiadają dożywotnią gwarancję.

 

Kable Classic Series to przewody stworzone w odpowiedzi na wymagania klientów, oczekujących jakościowych i wytrzmałych przewodów w rozsądnej cenie: kable Hesu Classic skonstruowane są z wysokiej jakości komponentów i cechują się niską pojemnością elektryczną (ok. 120 pF / m) oraz średnicą 6.5 mm. Wyposażone są w końcówki Neutrik AG-NYS oraz posiadają trzyletnią gwarancję.

[img:3]
Kable Classic Series: czytaj więcej...

Kable, przewody

Gdzie kupić?

Hesu

Dystrybucja w Polsce:

HESU

adres:
ul. Daszyńskiego 25 56-500 Syców

Sklepy muzyczne > Hesu rozwiń listę sklepów

Gitara

NAMM'24: Laureate - nowa seria gitar od Alvareza
Więcej wiadomości