Adam Hall przedstawia ekskluzywne, limitowane kable Rolling Stones Cable Series.

Adam Hall przedstawia ekskluzywne, limitowane kable Rolling Stones Cable Series.

7 lipca 2014, 12:00
Producent: ADAM HALL
Dystrybucja: ADAM HALL Group GmbH

[img:1]

The Rolling Stones, "Największy zespół w historii Rock ‘n’ Rolla" oraz firma Bravado weszły we współpracę z Adam Hall aby zaprezentować ściśle limitowaną serię przewodów do instrumentów i mikrofonów.

Firma Adam Hall uznała legendę zespołu The Rolling Stones oraz ich sceniczne doświadczenie za świetny powód do współpracy do stworzenia ekskluzywnej serii produktów; nowe kable oznaczone są nie tylko nazwą zespołu - spełniają wysokie wymagania tych zaprawionych w boju artystów i z pewnością oferują standard, z jakiego zadowolony będzie każdy muzyk. Podczas projektowania kabli głównym celem było osiągnięcie niezakłóconej transmisji dźwięku oraz, przede wszystkim, długiej żywotności.

Elastyczne i wytrzymałe kable gitarowe i mikrofonowe Rolling Stones posiadają podwójną osłonę z miedzi i aluminium; posiadają bardzo niską pojemność elektryczną i wykonywane są, by spełnić najwyższe standardy produkcyjne. We współpracy z firmą Neutrik stworzono specjalnie pozłacane końcówki XLR i Jack do tych kabli, wykorzystujące ekskluzywną wersję patentu thesilentPLUG®.

Adam Hall zapowiada, że jest to pierwszy z serii ekscytujących nowych produktów, które rozszerzą katalog przewodów Adam Hall w najbliższych latach. Limitowane kable Rolling Stones będą dostępne w wybranych sklepach przez bardzo krótki czas.

 [img:2]

Nagłośnienie - akcesoria Kable, przewody, złącza Kable typu JACK Kable XLR Przewody Kable, przewody

Gdzie kupić?

ADAM HALL ADAM HALL www.adamhall.com

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > ADAM HALL rozwiń listę sklepów

Mikrofon do podcastu: Shure - model MV7+
Więcej wiadomości