Roland INTEGRA-7: teraz z edytorem parametrów brzmieniowych!

Roland INTEGRA-7: teraz z edytorem parametrów brzmieniowych!

2 lipca 2014, 08:00
Producent: Roland

[img:1]

Użytkownicy INTEGRA-7, łączcie się ze swoim modułem przy pomocy nowego edytora VSTi v.2.0.0 dla 64 bitowych systemów Windows. Już niedługo ukaże się wersja na Mac, na razie Roland czeka na zgodę firmy Apple na używanie logo AU.

Więcej informacji znajdziecie pod tym linkiem: http://www.roland.com/support/article/?q=downloads&p=INTEGRA-7&id=63179975

[img:2]

Wraz z rozwojem brzmień SuperNATURAL i technologii Behavior Modeling, Roland zatarł granicę pomiędzy akustycznymi i elektronicznymi instrumentami. W oparciu o te technologie, nowy moduł INTEGRA-7 daje muzykom bogate źródło najnowszych brzmień SuperNATURAL w sposób szybki, poprzez w pełni wyposażony 16 częściowy moduł.

Bogactwo tego potężnego racka składa się z kolekcji "najlepszych hitów" - dźwięków z flagowych keyboardów Rolanda i modułów V-Drums, a także pożądanych kart SRX. Wprowadza także nowy rodzaj syntezy zwanej Motional Surround, 17 częściowy silnik pogłosowy, który pozwala graficznie kontrolować dystans i pozycję każdej z części w 360-stopniowym polu dźwiękowym. Dzięki mocy INTEGRA-7 możesz tworzyć zadziwiająco realistyczne i szczegółowe aranżacje orkiestrowe, dźwięki przestrzenne i wiele innych. 

Zapraszamy do zapoznania się z testem Roland INTEGRA-7

[img:3]

Syntezatory Moduły brzmieniowe

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Roland Polska Sp. z o.o.

adres:
ul. Kąty Grodziskie 16B 03-289 Warszawa

Sklepy muzyczne > Roland rozwiń listę sklepów

Arturia AstroLab - awangardowa klawiatura sceniczna
Więcej wiadomości