InfoComm'14: SVSi prezentuje kontroler ścienny N-Touch

InfoComm'14: SVSi prezentuje kontroler ścienny N-Touch

9 lipca 2014, 12:00
Producent: SVSi

[img:1]

Na targach InfoComm 2014 SVSi przedstawiło ścienne kontrolery N-Touch. Pozwalają one użytkownikowi sterować, za pomocą montowanego na ścianie panelu sterowania, dowolna liczbą urządzeń poprzez IP. N-Touch jest dostępny w dwóch wersjach, każdy z dziewięcioma przyciskami oraz wyświetlaczem 3.5".

SVSi dostarcza najbardziej elastyczne z możliwych rozwiązań, zapewniając wykorzystanie w pełni cyfrowego systemu multimedialnego użytkownika. Możliwość wyboru kontroli poprzez: N-Touch, N-Act oraz N-Command. Za pomocą SVSi oraz sieci IP możliwe jest kontrolowanie każdego urządzenia, w dowolnym miejscu i czasie.

 

 

Nikt inny nie jest w stanie zapewnić tak elastycznego, wszechstronnego i wartościowego rozwiązania. Możliwe jest nadal wysyłanie komand za pomocą IR, RS232 lub nawet sterowanie 12V, ale z rodziną urządzeń SVSi do sterowania IP użytkownik ma pewność, ze wszystkie urządzenia będą działały w dzisiejszych sieciach AV.

 

[img:3]

N-Command | Urządzenia sterujące

Kontrolery sprzętowe oparte na sieci Web oferują opcję kontroli od 5 użytkowników/50 urządzeń do nieograniczonej liczby użytkowników i urządzeń, a także zawierają uproszczony interfejs ASCII dla TCP/IP oraz RS232. Urządzenie zapewnia ochronę master/slave przed awarią, wymianę nośnika podczas pracy oraz redundantne zasilanie.

  • Intuicyjne i wydajne zarządzanie konfiguracją sprzętu, zarządzanie treścią, nagrywaniem i odtwarzaniem filmów sieciowych, wykorzystanie pasma oraz przełączania AV za pomocą sieciowej matrycy graficznej typu „Point and Click”,
  • Przeglądanie graficznej prezentacji połączeń sieciowych video, przypisywanie stałego adres IP dla każdego z komponentów SVSi oraz ustawianie zmiennej szybkości przesyłu bitów dla każdego strumienia video.

 

[img:4]

N-Act | Wbudowana kontrola

Wszystkie urządzenia serii N posiadają wbudowane enkodery i dekodery, funkcję sterowania przez wydarzenia, które mogą wywołać dowolną liczbę poleceń TCP/UDP do innych urządzeń sterowanych przez IP.

  • Typy zdarzeń to: włączenie urządzenia, połączenie video i odłączenie video. Gdy którekolwiek z tych zdarzeń wystąpi, enkodery i dekodery wyślą określoną listę rozkazów wstępnych do dowolnej liczby urządzeń,
  • Zarządzanie urządzeniami takimi jak żaluzje, oświetlenie, kamery itp. za pomocą skryptów i paneli.

 

[img:7]

 

[img:2]

 

[img:5]

Panel Builder | Darmowe oprogramowanie

Możliwość tworzenia atrakcyjnych paneli dotykowych do sterowania urządzeniami za pomocą portów RS232, IP, IR lub za pomocą urządzeń firm takich jak np. Global Cache.

  • Możliwość przeciągania i upuszczania przycisku z biblioteki lub wybór szybkich ikon i menu programu do stworzenia przycisków od zera,
  • Import przycisku lub obrazu widgetu, aby wypełnić i dostosować wygląd pulpitu,
  • Panel Builder jest bezpłatnym rozwiązaniem dla SVSi N-Command i N-Touch

 

[img:6]

N-Touch | Seria N8300

Kontrolery ścienne SVSi N-Touch serii N8300 są pojedynczymi urządzeniami z podwójną komunikacją IP. Wysyłają komendy do wielu klientów IP za pomocą naciśnięcia przycisku.

  • Programowalne poprzez wbudowany serwer sieciowy z dostosowaną do swoich potrzeb grafiką przechowywaną w urządzeniu,
  • 9 programowalnych przycisków oraz 3.5 calowy wyświetlacz o rozdzielczości 240x320,
  • Wbudowane karty WiFi oraz Bluetooth aby kontrolować urządzenia bezprzewodowe.

 

[img:8]

SVSi N-Tools

SVSi zapewnia wiele bezpłatnych narzędzi, aby pomoc w konfiguracji i instalacji SVSi sieciowych systemów AV.

 

[img:9]

 

więcej: akustyk.pl
Instalacje - akcesoria Inne akcesoria

Gdzie kupić?

SVSi

Dystrybucja w Polsce:

Linearic

adres:
ul. Chrzanowskiego 62 51-141 Wrocław

Sklepy muzyczne > SVSi rozwiń listę sklepów

Clear-Com - znaczące uaktualnienie platformy Arcadia
Więcej wiadomości