FOS 100 Dynamic - nowa belka naświetlająca od DTS

25 lipca 2014, 00:00

FOS 100 DYNAMIC to kompaktowa belka LEDowa przeznaczona do oświetlenia dużych powierzchni, a także do tworzenia przyciągających wzrok dynamicznych efektów świetlnych.

Posiada 15 3W diod LED Full Color (RGBW). Indywidualna kontrola nad każdą diodą daje nieograniczone możliwości projektowe: od kombinacji kolorów po sekwencje odtwarzania. Belka dostępna jest z soczewkami w trzech wariantach - 15°, 28° lub 42°. Może być stosowana zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz dzięki wytrzymałej aluminiowej obudowie o klasie szczelności IP65. Równomiernie rozłożone LEDy oraz zastosowany system mocowań umożliwiają łączenie paneli w zespoły z zachowaniem identycznego odstępu między źródłami światła.

[lupa:1]

Reflektory Oświetlenie architektoniczne Oświetlenie led Naświetlacze teatralne Blindersy Koloryzatory

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Godziny otwarcia:

Pon - Pt:  08:00 - 16:00

adres:
al. Krakowska 20 05-090 Sękocin Nowy

HiFi

ISE'20: Bose ES1 - potężny system konferencyjny
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz