sE Extreme Isolation: Nowe słuchawki - nowa jakość, nowy design

4 sierpnia 2014, 09:00
więcej info: AUDIOSTACJA ul Kolejowa 93/95 05-092 Łomianki

[img:1]

Oto nowe słuchawki sE Electronics Extreme Isolation - solidne, kształtne, eleganckie i praktyczne. Jednak największą zaletą tej serii jest... ekstremalna izolacja!

To krok (a nawet kilka kroków) dalej niż oferują nawet najlepsze słuchawki "zamknięte", które są niezbędnym wyposażeniem każdego studia i zestawu live.

Dzięki słuchawkom Extreme Isolation osiągniesz efekt dostępny dotąd tylko przy zastosowaniu słuchawek z aktywnym tłumieniem dźwięków otoczenia (osiąganym przez zastosowanie układu elektronicznego zasilanego z baterii). Extreme Isolation odizolują Cię od otoczenia w sposób wręcz idealny, bez baterii i kłopotów. Teraz nagrasz lub nagłośnisz bębny, gitarę z pieca lub wokal tak, jak zawsze chciałeś!

 

sE Electronics EX-29

Dynamiczne, zamknięte słuchawki EX-29 to najlepsza izolacja od otoczenia. Doskonałe do pracy w studiu i na scenie. Dostępne również w limitowanej, białej wersji.

Sugerowana cena detaliczna brutto: 690 zł (białe), 640 zł (czarne)

 

[lupa:1]

 

sE Electronics EX-25

Dynamiczne, zamknięte słuchawki EX-25 są bardzo komfortowe i lekkie. Mógłbyś nawet zapomnieć o tym, że masz je na głowie.

Sugerowana cena detaliczna brutto: 490 zł

 

[lupa:2]

 

sE Electronics HP-25

Nauszniki przeciwhałasowe HP-25 są proste i wygodne. Sprawdzą się wszędzie tam, gdzie wymagana jest izolacja od źródeł dźwięku (nie tylko od muzyki).

Sugerowana cena detaliczna brutto: 280 zł

 

[lupa:3]

 

Wszystkie produkty sE biorą udział w konkursie Audiostacja TOP TEN. Weź udział w konkursie i zarejestruj zakupy produktów sE na stronie www.audiostacja.pl/konkurs
Atrakcyjne nagrody czekają!
 
Słuchawki profesjonalne Słuchawki Słuchawki studyjne

Gdzie kupić?

sE Electronics sE Electronics www.seelectronics.com

Dystrybucja w Polsce:

AUDIOSTACJA

adres:
ul Kolejowa 93/95 05-092 Łomianki

Sklepy muzyczne > sE Electronics rozwiń listę sklepów

NAMM'20: Powersoft z nagrodami FOH i ProSoundWeb
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz