Ketron MidjPro: aktualizacja i nowa kolekcja darmowych stylów!

Ketron MidjPro: aktualizacja i nowa kolekcja darmowych stylów!

6 sierpnia 2014, 15:00
Producent: Ketron
Dystrybucja: FX MUSIC GROUP

[img:1]

Ważna informacja dla użytkowników najnowszego modułu brzmieniowego Ketron MidjPro! Producent informuje o nowym oprogramowaniu i darmowej kolekcji stylów nawiązujących do popularnych utworów z lat 70-tych!

Zapraszamy na strony producenta: www.ketron.it/index.php?lang=eng

Ketron MIDJPRO to multimedia player odtwarzajacy między innymi pliki MIDI, WAVE, MP3, MP4. Urządzenie zostało wyposażone w ekran dotykowy co znacznie ułatwia poruszanie się po menu i ułatwia dostęp do wszelkich funkcji urządzenia. Na pokładzie znajduje się oczywiście dysk twardy z ogromną ilością wszelkiego rodzaju próbek. Moduł komunikuje się za pośrednictwem MIDI, USB z dowolnie wybranym urządzeniem typu klawiatura sterująca czy komputer.

Moduły brzmieniowe Oprogramowanie i DAW IOS Inne

Gdzie kupić?

Ketron Ketron www.ketron.it

Dystrybucja w Polsce:

FX MUSIC GROUP

tel.: +48 (84) 639 11 22
adres:
ul. Piłsudskiego 53 22-400 Zamość

Sklepy muzyczne > Ketron rozwiń listę sklepów

Studio

Elite Series - Prosty sposób na klasyczne brzmienie
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz