Wzmacniacze Ashdown ABM w trasie z zespołem The 1975

Wzmacniacze Ashdown ABM w trasie z zespołem The 1975

8 sierpnia 2014, 09:00
Producent: Ashdown

[img:1]

Od początku roku zespół jest niemalże w ciągłej trasie - śmiało można więc mówić o globalnym sukcesie. Grał już w USA i Japonii, zjechał także całą Europę. Kapela zawita do Polski ponownie, jeszcze w tym roku - koncert planowany jest na 20 października w Warszawie w klubie Proxima.

Ross MacDonald, basista zespołu i artysta marki Ashdown, od niedawna używa wzmacniaczy i kolumn Ashdown serii ABM. Wzmacniacze tej serii posiadają dwutorowy, lampowo-tranzystorowy przedwzmacniacz oraz - opartą na tranzystorach MOSFET - sekcję mocy. Sekcję lampową oparto na podwójnej triodzie. W urządzenia te wbudowano analogowy subharmonizer, dodający do sygnału podstawowego dźwięk o oktawę niższy, co pozwala na uzyskanie niezwykle potężnego, mięsistego brzmienia basu.

W combach i paczkach serii ABM zastosowano customowe głośniki Ashdown o grubszych i sztywniejszych membranach i o około 35% większych magnesach niż stosowane w standardowych. Pozwala to na osiągnięcie doskonałej jakości odtwarzania najniższych tonów bez poświęcania brzmienia tonów średnich. Ta hybrydowa seria jest najczęściej wybieraną przez profesjonalistów, a przy tym nie kosztuje fortuny!

 
[lupa:1]
 
Wzmacniacze Komba basowe Głowy basowe Kolumny basowe

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Ashdown rozwiń listę sklepów

Gitara

Gitarowe dziwolągi: Ibanez & Steve Vai prezentują Hydrę!
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz