Wzmacniacze Ashdown ABM w trasie z zespołem The 1975

Wzmacniacze Ashdown ABM w trasie z zespołem The 1975

8 sierpnia 2014, 09:00
Producent: Ashdown
Dystrybucja: SoundTrade

[img:1]

Od początku roku zespół jest niemalże w ciągłej trasie - śmiało można więc mówić o globalnym sukcesie. Grał już w USA i Japonii, zjechał także całą Europę. Kapela zawita do Polski ponownie, jeszcze w tym roku - koncert planowany jest na 20 października w Warszawie w klubie Proxima.

Ross MacDonald, basista zespołu i artysta marki Ashdown, od niedawna używa wzmacniaczy i kolumn Ashdown serii ABM. Wzmacniacze tej serii posiadają dwutorowy, lampowo-tranzystorowy przedwzmacniacz oraz - opartą na tranzystorach MOSFET - sekcję mocy. Sekcję lampową oparto na podwójnej triodzie. W urządzenia te wbudowano analogowy subharmonizer, dodający do sygnału podstawowego dźwięk o oktawę niższy, co pozwala na uzyskanie niezwykle potężnego, mięsistego brzmienia basu.

W combach i paczkach serii ABM zastosowano customowe głośniki Ashdown o grubszych i sztywniejszych membranach i o około 35% większych magnesach niż stosowane w standardowych. Pozwala to na osiągnięcie doskonałej jakości odtwarzania najniższych tonów bez poświęcania brzmienia tonów średnich. Ta hybrydowa seria jest najczęściej wybieraną przez profesjonalistów, a przy tym nie kosztuje fortuny!

 
[lupa:1]
 
Wzmacniacze Komba basowe Głowy basowe Kolumny basowe

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Ashdown rozwiń listę sklepów

Gitara

Gibson i Slash serwują nam gitarowy old school
Więcej wiadomości