Dixon nagrodzony na targach Summer NAMM 2014

Dixon nagrodzony na targach Summer NAMM 2014

29 sierpnia 2014, 11:00
Producent: Dixon

[img:1]

Marka Dixon zdobyła dwie nagrody podczas najbardziej prestiżowych targów w branży instrumentów muzycznych NAMM Show 2014 w USA. Letnia edycja odbyła się w Nashville, w stanie Tennessee.

Nagrody „Best In Show” mają na celu wyłonienie najlepiej rokujących nowości w świecie instrumentów muzycznych, nagradzane produkty wybierane są przez grono sześciu ekspertów.

Pierwszą nagrodę otrzymał Dixon Brite Key. Jest to na pozór zwykły klucz perkusyjny, natomiast pozory mylą. Klucz ten posiada wbudowaną latarkę LED, która może się okazać szalenie przydatna na słabo oświetlonych scenach lub w ciemnych pomieszczeniach. Istotną kwestią jest możliwość wymiany baterii w latarce. Ponadto w kluczu zamontowano również przydatny w różnych sytuacjach otwieracz do butelek J.

 

[lupa:1]

Dixon Brite Key

 

Drugą z prestiżowych nagród zdobył Dixon Cajon Pedal Plus. W mechanizmie tym, bijak z holder`em połączono ze stopką za pomocą linki. Dzięki temu można go użyć w sytuacji kiedy zamontowanie tradycyjnej stopki nie jest możliwe. Doskonale sprawdzi się jako stopa do Cajonu lub jako dodatkowy pedał do cowbell`a, tamburyna, talerza, gongu lub kotła. Możliwość zastosowania ogranicza jedynie wyobraźnia.

Obie nowości będą dostępne w Polsce na jesieni tego roku.

 

[lupa:2]

Dixon Cajon Pedal Plus

 

Hardware Stopy Akcesoria Inne

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Dixon rozwiń listę sklepów

Perkusja

Wielkie Granie już 10 września na PGE Narodowym - Michał Dąbrówka zaprasza szalonych perkusistów!
Więcej wiadomości