Rhythm Wolf - nowość od Akai wkrótce w sprzedaży

Rhythm Wolf - nowość od Akai wkrótce w sprzedaży

12 września 2014, 12:00
Producent: AKAI PROFESSIONAL

[img:1]

Oto Akai Rhythm Wolf - urządzenie, które łączy w sobie automat perkusyjny, syntezator basowy i sekwencer krokowy z surową, w 100% analogową ścieżką sygnału.

Uwalniaj i wzbogacaj swoje pomysły muzyczne dowolnie ustawiając brzmienie stopy, werbla czy też otwartego i zamkniętego hi-hatu. Użyj oscylatora z wyborem kształtu fali z analogowym filtrem do tworzenia sekwencji basowych. Wejście/wyjście Gate Trigger, USB MIDI oraz 5-pinowe MIDI In/Out pozwalają na włączenie Rhythm Wolfa do zamkniętego kręgu Twojego sprzętu, zarówno tego klasycznego, jak i nowoczesnego, oraz integrację z syntezatorami sprzętowymi, modułami brzmieniowymi, programami DAW itp.

 

[lupa:1]

 

Na pokładzie znajduje się 32-krokowy samodzielny sekwencer i sześć programowalnych padów w stylu MPC, co umożliwia szczegółowe programowanie i granie palcami z wykorzystaniem brzmień perkusyjnych (finger drumming). Przyciski Mute/solo, intro/fill oraz wyboru sekwencji A/B dają Ci możliwość przejęcia całkowitej kontroli nad bitem.

Pokrętło Howl pozwala na przekształcenie muzyki w całkowicie nowe struktury, przejścia i progresje. Użyj go jako efektu lub jako stałego elementu, wpływającego na Twoje charakterystyczne brzmienie.

 

 

Twórz idealne motywy perkusyjne z ciągle zmieniającą się głośnością i strojeniem dla każdej partii. Dla brzmienia stopy można regulować parametry ataku (attack) i zanikania (decay). Werbel i otwarty hi-hat posiadają także regulację decay, co umożliwia uzyskanie niezwykłych brzmień zbliżonych do kliknięcia, uderzenia, puknięcia, odgłosu uciszania ("szzz") itp.

Twórz potężne linie basu z rozbudowanym syntezatorem basowym. Regulacje obwiedni, filtra i kształtu fali pozwalają na tworzenie linii basu od płynnych i łagodnych aż po te łamiące kości. Filter Resonance i Cutoff dodają wyjątkowości i dynamiki wykonaniom na żywo i nagraniom studyjnym, a klawisze sekwencera krokowego pozwalają na programowanie dźwięków w zakresie 3 oktaw.

Akai Rhythm Wolf trafi do sprzedaży z końcem września.

 

 • Wyjścia:
  5-Pin MIDI Out/Thru, USB MIDI, Gate Trigger Out -1/8", Bass Synth Out - 1/4", Main Out - 1/4"
 • Wejścia:
  5-Pin MIDI In, USB MIDI, Gate Trigger In - 1/8", DC power In

 

[lupa:2]

 

Cechy szczególne:

 
 • 5-głosowy analogowy automat perkusyjny i syntezator basowy,
 • Wyzwalaj analogowe bity przy użyciu stopy, werbla, otwartego i zamkniętego hi-hatu oraz zmiennych akcentów perkusyjnych,
 • Syntezator basowy z wyborem kształtu fali do tworzenia niesamowitych linii basu,
 • Wbudowany 32-krokowy sekwencer z klasyczną obsługą automatu perkusyjnego,
 • Sześć programowalnych padów w stylu MPC do obsługi sekwencera lub grania brzmieniami perkusyjnymi (finger drumming),
 • Gate Trigger In/Out, MIDI In/Out, USB MIDI do synchronizacji z analogowym i cyfrowym sprzętem oraz programami DAW,
 • Specjalny efekt distortion "Howl" do przesterowanych brzmień,
 • Specjalne pokrętło do dynamicznego ustawiania amplitudy i strojenia brzmień perkusyjnych
 • Osobne wyjścia audio dla automatu perkusyjnego i syntezatora basowego

 

Wszystkie produkty Akai biorą udział w konkursie Audiostacja TOP TEN. Weź udział w konkursie i zarejestruj zakupy sprzętu Akai na stronie www.audiostacja.pl/konkurs
Atrakcyjne nagrody czekają!
 
Syntezatory

Gdzie kupić?

AKAI PROFESSIONAL AKAI PROFESSIONAL www.akaipro.com

Dystrybucja w Polsce:

AUDIOSTACJA

adres:
ul Kolejowa 93/95 05-092 Łomianki

Sklepy muzyczne > AKAI PROFESSIONAL rozwiń listę sklepów

Studio

Numa X Piano - Nowe pianina od Studiologic
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz