Letnia promocja Stanton SCS.4DJ:  Kup kontroler DJ-ski w świetnej cenie!

Letnia promocja Stanton SCS.4DJ: Kup kontroler DJ-ski w świetnej cenie!

9 lipca 2015, 11:00
Producent: Stanton

Cuda naprawdę się zdarzają! Tym razem za sprawą firmy Show System - jedynego i wyłącznego dystrybutora marki Stanton w Polsce. Kontroler DJ-ski Stanton SCS.4DJ, który został bardzo dobrze przyjęty na rynku polskim dostępny jest teraz w mega niskiej cenie. 

 

Parę słów przypomnienia o kontrolerze...

SCS.4DJ to djska konsola All-in-One w pełnym tego słowa rozumieniu. Łączy ona sekcje miksera oraz 2 decki z autorskim oprogramowaniem analizującym strukturę utworów bez konieczności posiadania komputera i specjalistycznego oprogramowania. Innym słowy po podłączeniu do SCS.4DJ nośnika z naszą cyfrową muzyką, możemy cieszyć się z automatycznego wyrównania tempa utworów, automatycznego wyrównania bitów oraz precyzyjnych automatycznych pętli.

 

[img:3]

 

Konstruktorzy SCS.4DJ nie zapomnieli także o procesorze efektów działającym w tempie odtwarzanych utworów (FILTER, FLANGER, SLICE, DELAY) i wejściu mikrofonowym. Warto zwrócić także uwagę na aspekty wizualne tego kontrolera. Wykresy graficzne do złudzenia przypominają znany na całym świecie program Serato Scratch Live.

Wyświetlane dźwięki zostały pokolorowane na 3 barwy - czerwony obrazujący niskie częstotliwości, zielony odpowiadający za średnie częstotliwości oraz niebieski obrazujący najwyższe rejestry. Dzięki temu łatwo jest ocenić wzrokowo czy mamy do czynienia z sekcją rytmiczną utworu czy też nie.

 

[img:2]

 

Stanton SCS.4DJ to urządzenie, które zmieniło standardy na rynku dj’skim oferując wszystkie rozwiązania znane z programów takich jak traktor czy Serato, podając je w hybrydowej i kompaktowej formie w postaci kontrolera midi z wyświetlaczem LCD. SCS.4DJ jest pewnym i bezpiecznym rozwiązaniem.

Jeśli masz dosyć zawieszających się komputerów lub potrzebujesz czegoś małego, sprawnego i ergonomicznego to odpowiedź jest jedna - SCS4DJ!

 

Szukaj w najlepszych sklepach DJ w Polsce!

 

[img:4]

 

Czytaj także: Test konsoli DJ Stanton SCS.4DJ w Infomusic.pl

[img:5]

 
Miksery DJ CD / MP3 / HDD playery Kontrolery MIDI USB Kontrolery DJ

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Stanton rozwiń listę sklepów

Studio

Sennheiser i Neumann wyróżnieni na TEC Awards 2022
Więcej wiadomości