Gdański wiadukt w blasku lamp Studio Due

Gdański wiadukt w blasku lamp Studio Due

22 października 2014, 15:00
Producent: Studio Due

[img:1]

Na polskich drogach coraz częstszym widokiem są wiadukty drogowe, a to za sprawą stale rozrastającej się sieci dróg. To co nas cieszy to fakt, że te, bez wątpienia, pożyteczne konstrukcje, są coraz częściej obiektami, dającymi możliwość wykorzystania najnowszych tehnologii LED, które upiększają nasze codzienne życie.

Jeden z takich projektów został wykonany na jednym z gdańskich wiaduktów, o symbolu WD-1, przez firmę TRIAS AVI, a produkty marki Studio Due dostarczyła firma GIG. 

Iluminacja wykorzystuje oprawy oświetleniowe Studio Due: model ARCHILED 200 DRS oraz ARCHILED 150 DRS, zbudowane w technologii LED, pozwalające na wyświetlenie dowolnego koloru lub zbioru barw na konstrukcji wiaduktu. Sterowanie całością systemu może odbywać się zdalnie oraz lokalnie za pomocą sygnałów DMX. Temat od strony handlowej prowadzony był przez Tomasza Noggę, za realizację odpowiedzialny był Roman Zwiejski.

 

ARCHILED 200 DRS RGBW to jedna z flagowych opraw oświetleniowych z bardzo dobrze znanej rodziny Archiled. Urządzenie wyposażone jest w 24 grupy 4 diod LED (RGBW). Przemyślana konstrukcja oraz bardzo wytrzymała obudowa zapewnia długą i niezawodną pracę w najcięższych warunkach. Dodatkowo doskonała jakość światła i kompaktowy rozmiar sprawia, że urządzenie to jest idealnym rozwiązaniem do zewnętrznych instalacji szczególnie do oświetlania budynków, filarów, kolumn itp. Czytaj więcej...

[img:2]

ARCHILED 150 DRS RGBW to najmniejszy model serii DRS w tej linii urządzeń. Wyposażony w 16 grup 4 diod LED (RGBW), każda o mocy 1W. Podobnie jak w modelu 200 DRS również w tym przypadku odpowiednia konstrukcja, odporna obudowa oraz kompaktowe rozmiary pozwalają stanąć urządzeniu na wysokości każdego zadania w jakim przyjdzie u pracować. Czytaj więcej...

[img:3]

 

Reflektory Naświetlacze teatralne Oświetlenie architektoniczne Oświetlenie led

Gdzie kupić?

Studio Due

Dystrybucja w Polsce:

GiG Sp. z o.o.

adres:
ul. Kabaretowa 21 01-942 Warszawa

Sklepy muzyczne > Studio Due rozwiń listę sklepów

Oświetlenie

Jak oszczędzać na oświetleniu? Przyjdź na PROLIGHT OnTour'22
Więcej wiadomości