ST-NET - potężny system głośniowy od SoundTube

ST-NET - potężny system głośniowy od SoundTube

7 listopada 2014, 15:00
Producent: SoundTube

[img:1]

SoundTube ST-NET to potężny system głośniowy z zasilaniem PoE i funkcją auto-monitoringu.

Na system SoundTube ST-NET składają się instalacyjne, sufitowe, adresowalne głośniki serii CM oraz SM oraz przełącznik ST-NET. We współpracy tworzą one sieciowy, adresowalny system głośnikowy oferujący zasilanie PoE (Power over Ethernet) mocy 40W do każdego z głośników oraz funkcje indywidualnego dostrojenia i automatycznego monitoringu pracy i bezpieczeństwa.

System ten wykorzystuje protokół CobraNet, umożliwiający transmisję sygnałów i danych po standardowej skrętce; na jego centrum składa się rackowy przełącznik ST-NET wyposażony w 16 portów Ethernet, dwa gigabitowe porty do przyłączenia dodatkowych przełączników i sprzętu kontrolnego oraz port WAN umożliwiający połączenie z zewnętrzną siecią.

 

[lupa:1]

SoundTube STNet-Switch

[lupa:4]

Całość może być indywidualnie skonfigurowana i dostrojona. System IP kompatybilny jest z każdym urządzeniem wykorzystującym CobraNet i pozwala na proste okablowanie wszystkich elementów sieci zwykłymi skrętkami, niosącymi zarówno cyfrowe audio, jak i zasilanie i dane kontrolne. Pojedyncze głośniki mogą działać niezależnie bądź w grupach, natomiast wszystkie z nich są bezustannie monitorowane z raportem stanu wysyłanym do centralnego punktu kontrolnego. W przypadku awarii głośnika aktywowany jest alarm (wzrokowy bądź dźwiękowy), natomiast do instalatora bądź użytkownika wysłana zostaje wiadomość e-mail z detalami awarii.

Kontrolę i dostrojenie całości umożliwia oprogramowanie SoundTube Control Center, wyświetlające wszystkie urządzenia w sieci i pozwalające na ich zgrupowanie, nazewnictwo, indywidualną equalizację i dostosowanie poziomów czy ewentualnego opóźnienia, jak i na kontrolę ustawień sieciowych.

[img:5]

[img:6]

 

Specyfikacja technicza systemu ST-NET i głośników serii CM i SM:

[lupa:2]

[lupa:3]

Nagłośnienie instalacyjne Kolumny i głośniki instalacyjne

Gdzie kupić?

SoundTube SoundTube www.soundtube.com

Dystrybucja w Polsce:

Digital Audio Sp. z o.o.

adres:
ul. Gdyńska 100 80-209 Nowy Tuchom

Sklepy muzyczne > SoundTube rozwiń listę sklepów

Chmura nad SSL - bynajmniej nie ciemna
Więcej wiadomości