Rebeka w Sfinks700 | Wygraj wejściówkę

Rebeka w Sfinks700 | Wygraj wejściówkę

30 października 2014, 09:34

[img:1]

6 listopada w sopockim Klubie Sfinks700 wystąpi duet Rebeka.

Początkowo był to solowy projekt Iwony Skwarek. W 2008 roku jej założenia były proste: tworzenie elektronicznych, minimalistycznych, lecz bardzo emocjonalnych utworów, z pomocą keyboardu Casio i komputera. W 2010 roku Iwona postanowiła zaproponować współpracę Bartoszowi Szczęsnemu, który miał spełniać funkcję producenta, osoby katalizującej pomysły, ale także kompana na scenie. Ta kombinacja osobowości okazała się strzałem w dziesiątkę.

Ich pierwszy singiel “Fail” szybko stał się piosenką tygodnia w radiowej Trójce. Zespół pojawił się na stronie MTV IGGY, na większości portali muzycznych oraz na mniejszych i większych blogach. W kwietniu 2012 muzycy wydali kolejny singiel, “Stars”, tym razem już w zagranicznymlabelu Discotexas, z którym związani są tacy artyści, jak Moullinex, Xinobi czy Kamp!. W wydawnictwie znalazły się remiksy stworzone właśnie przez Moullinexa i Xinobi'ego, a także wersje stworzone przez Punks Jump Up czy Mirror People. Wraz z singlem pojawił się pierwszy teledysk zespołu, który został wyświetlony ponad 20 tysięcy razy w ciągu niecałych 48 godzin po publikacji. 

 

Wygraj 1 z 3 pojedynczych wejściówek na koncert zespołu Rebeka w Sfinks700. 


Szczegóły poniżej:

http://www.infomusic.pl/konkursy

 

 


Przez kilka miesięcy klip “Stars” odtwarzany był ponad 100 tysięcy razy. Muzyka Rebeki to mieszanka eksperymentalnego popu i szeroko pojętej elektroniki. Za tymi określeniami kryją się różnorodne kompozycje: dynamiczne, czasem liryczne, zawsze zadziorne. Artyści starają się połączyć zabawkowe brzmienia klawisza Casio z analogowymi syntezatorami. Rebeka to przede wszystkim niesamowity głos i naturalna sceniczna charyzma

Tylko w 2011 roku zespół dostał zaproszenia na festiwal The Great Escape w Brighton (Wielka Brytania), Selector Festival w Krakowie, Open’er Festival w Gdyni, Free Form Festival w Warszawie, NoBorder w Rzeszowie, TAKK w Katowicach oraz Moonride w Koszycach (Słowacja). Koncertowe podboje skutecznie i równie intensywnie kontynuują potem w każdym kolejnym roku.

Informacje dotyczące koncertu:

Kiedy: 6.11.2014
START 21:00
BILETY: 
25 PLN przedsprzedaż 
30 PLN w dniu koncertu

https://www.biletomat.pl/koncerty/rebeka-1314/

Muzyka

Justin Timberlake wystąpi w TAURON Arenie
Więcej wiadomości