Aviom A320 - Personal Mixer dla artystów na scenie

Aviom A320 - Personal Mixer dla artystów na scenie

3 listopada 2014, 14:00
Producent: Aviom


A320, najnowszy Personal Mixer od Aviom, oferuje wiele cech ze swojego większego poprzednika A360, niemniej w prostszym i bardziej intuicyjnym w obsłudze wydaniu o  korzystniejszej cenie.

Jest to produkt przeznaczony dla artystów na scenie wykorzystujących słuchawki lub systemy monitoringu dousznego; A320 pozwala im na precyzyjną kontrolę miksu odsłuchowego, przy zachowaniu prostoty obsługi niezbędnej na scenie. Wszystkie funkcje urządzenia dostępne są natychmiastowo, bez konieczności nawigacji po menu czy wykorzystania programów komputerowych, więc optymalizacja i personalizacja miksu jest szybka i łatwa, nawet w trakcie występu.

A320 wykorzystuje 32-kanałową architekturę pozwalającą na miksowanie do 16 źródeł mono lub stereo; nowością zaczerpniętą z A360 jest innowacyjna funkcja Stereo Placement, tym razem w uproszczonej wersji, łącząca kontrolę pan i spread w jedno i pozwalająca na umieszczenie zarówno monofonicznych jak i stereofonicznych sygnałów w polu stereo w prosty i satysfakcjonujący sposób.

[img:1]

[lupa:1]

[lupa:2]

Dodatkowe funkcje nowego miksera to indywidualna kontrola głośności, mute i solo na każdym kanale oraz trzypasmową kontrolę brzmienia Master Tone oferującą prostą korektę brzmienia zoptymalizowaną pod kątem monitoringu dousznego.

Każda jednostka jest w stanie zapisać i przechować osiem migawek z miksu, przywoływanych z pierwszych ośmiu przycisków kanałów i jest kompatybilna z systemami serii Pro16.

Producent utrzymuje, że uzupełnienie oferty firmy o ten nowy produkt pozwala klientom na dobranie urządzeń i funkcji zależnie od indywidualnych potrzeb, co jest krokiem dalej w stronę maksymalnej wszechstronności i elastyczności ich oferty.

 

Monitory sceniczne Miksery Cyfrowe Słuchawki monitorowe

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Aviom rozwiń listę sklepów

Kolejny system JBL VTX A8 znów "nadaje" w Polsce
Więcej wiadomości