DiGiCo: aplikacja kontrolna SD App na iPada

DiGiCo: aplikacja kontrolna SD App na iPada

28 listopada 2014, 15:13
Producent: DiGiCo
Dystrybucja: Polsound sp. z o.o

[img:2]Firma DiGiCo wydała najnowszą, darmową aplikację SD App, kompatybilną z całą rodziną mikserów SD i pozwalającą na wykorzystanie technologii ekranów dotykowych Apple’a i DiGiCo.

Z wykorzystaniem aplikacji SD App, twój iPad staje się zdalną powierzchnią kontrolą oraz rozszerzeniem powierzchni kontrolnej miksera; program ten wykorzystuje obecny w mikserach zestaw cech i prezentuje go w nowej formie, pozwalającej na wykorzystanie korzyści płynących z równoległego działania dwóch ekranów – pozwoli to np. realizatorom na zaimplementowanie specyficznych funkcji mikserów, dedykowanych dla miksów głównych i scenicznych.

 Nowy produkt przeznaczony jest do zastosowań w instalacjach i podczas tras koncertowych – SD App posiada szereg dedykowanych ekranów kontrolnych, rozbudowujących możliwości iPada jako zdalnego kontrolera konsoli.

[img:1]

David Webster z DiGiCo komentuje: „Aplikacja SD App wnosi nowy poziom wszechstronności i elastyczności do naszych konsol z rodziny SD. Miksowanie złożonego występu lub konfiguracja i kontrola rozbudowanej instalacji są jeszcze prostsze niż dotychczas”. 

Miksery Cyfrowe

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Pro Audio

Pierwszy na świecie showroom Focal Professional w Warszawie
Więcej wiadomości