Miksery PreSonus StudioLive AI teraz w HD!

Miksery PreSonus StudioLive AI teraz w HD!

4 grudnia 2014, 11:34
Producent: PreSonus
Dystrybucja: Audiostacja

[img:1]PreSonus zapowiedział wprowadzenie nowej aktualizacji do swojej serii mikserów StudioLive AI (HD mode), umożliwiającej rejestrację wysokiej jakości cyfrowego audio o częstotliwości próbkowania do 96 kHz za sprawą zintegrowanego interfejsu audio FireWire 800.

Tryb HD ogranicza procesy wyjściowe i możliwość kaskadowego łączenia mikserów SL AI, zachowuje jednak wszystkie funkcje miksowania busowego, procesory Fat Channel oraz po jednym pogłosie i delay’u.

Aktualizacje wymagane są jedynie w oprogramowaniu firmware mikserów –  dołączone programy do rejestracji Capture i StudioOne Artist posiadają już zdolność rejestracji przy 96 kHz. Aktualizacji można dokonać za darmo poprzez ściągnięcie firmware’u z konta użytkownika My PreSonus lub przez podłączenie miksera SL AI bezpośrednio do sieci. Informacje na ten temat można odnaleźć na stronie producenta.

Co więcej, firma ogłosiła, że ich usługa Nimbit – internetowa platforma udostępniania, promocji i marketingu autorskiej muzyki, również obsługuje audio 24-bit, 96 kHz. Poprzez wykorzystanie tej usługi w połączeniu z ich ofertą sprzętową, PreSonus oferuje kompletne systemy rejestracji, produkcji i promocji muzyki.  

Interfejsy audio FireWire Oprogramowanie i DAW DAW Online Inne

Gdzie kupić?

PreSonus PreSonus www.presonus.com

Dystrybucja w Polsce:

Audiostacja

tel.: +48 (22) 122 53 00
Godziny otwarcia:

Pon - Pt: 09:00 - 17:00

 

adres:
ul Kolejowa 93/95 05-092 Łomianki

Sklepy muzyczne > PreSonus rozwiń listę sklepów

Studio

Słynna konsoleta Harrisona na Twoim biurku
Więcej wiadomości