Ecler wprowadza na rynek swój najnowszy panel dotykowy

Ecler wprowadza na rynek swój najnowszy panel dotykowy

8 grudnia 2014, 10:27
Producent: Ecler

[img:1]WPmSCREEN jest panelem do zdalnej kontroli urządzeń sieciowych, zarządzanych za pomocą oprogramowania EclerNet Manager, takich jak matryce MIMO88 oraz wzmacniacze serii NXA, NZA oraz NPA.

Urządzenie posiada 7" dotykowy ekran oraz zintegrowany serwer UCP (User Control Panel) umożliwiający samodzielną pracę produktu w sieci - komputer PC z uruchomionym oprogramowaniem EclerNet nie jest już konieczny! W jednej sieci może pracować jednocześnie wiele WPmSCREEN, które mogą komunikować się w czasie rzeczywistym, posiadać różne stopnie uprawnień a nawet udostępniać dostęp do panelu UCP urządzeniom mobilnym (tablet, smartfon)!

WPmSCREEN dostarczany jest z puszką instalacyjną do instalacji natynkowej, jest także zgodny ze standardem montażu VESA75.

[img:2]

Kluczowe cechy:

  • 7" ekran dotykowy,
  • Zintegrowany moduł UCP - klient/serwer - brak konieczności stosowania dodatkowego komputera PC,
  • Kompatybilny z architekturą standardowych paneli UCP,
  • Możliwość udostępniania paneli UCP urządzeniom mobilnym.

 

Centrale Instalacje - akcesoria Inne akcesoria

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Phono Media

adres:
ul. Botaniczna 44 04-543 Warszawa

Sklepy muzyczne > Ecler rozwiń listę sklepów

HiFi

Jak wygląda komunikacja w teatrze i rola inspicjenta?
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz