Tannoy umacnia serię VX z najnowszym modelem 8M.

Tannoy umacnia serię VX z najnowszym modelem 8M.

12 stycznia 2015, 12:00
Producent: Tannoy Professional
Dystrybucja: Polsound sp. z o.o

[img:4]Seria VX od Tannoy to wysokomarkowa seria pasywnych, wielofunkcyjnych kolumn nagłośnieniowych z głośnikami współosiowymi Dual Concentric. Najnowszy model 8M rozszerza tę serię o kompaktową lecz silną kolumnę, elastyczną i oferującą wyjątkową klarowność w paśmie wokalnym.

Nowy produkt wprowadza do serii szereg subtelnych zmian, zwiększających jej elastyczność, szczególnie w zastosowaniach mobilnych. VX 8M posiada ośmiocalowy głośnik Dual Concentric oraz ściśle kontrolowaną dyspersję 90 stopni; gwarantuje maksymalne ciśnienie akustyczne sięgająca 119dB i przewidziane jest do pracy ze wzmacniaczami o mocy 260 W.

 

[img:1]

[img:2]
 

Nowa obudowa ze sklejki brzozowej, dostępna w wersjach z teksturowanym finiszem w czerni i bieli, została zaprojektowana z myślą o ergonomii i wszechstronności. Posiada ona 40- i 60-stopniowe wcięcia pozwalające na użycie kolumny VX 8M jako monitora odsłuchowego o bardzo wyraźnym brzmieniu wokalnym. Kolumna posiada gniazdo na statyw oraz boczne mocowanie, w kwestii połączeń zaś oferuje tylni, wgłębiony panel z dwoma gniazdami Speakon. Kolejnym z usprawnień jest wzmocniony stalowy grill (obecny również w modelach VX12 i VX 18.

 

Oryginalny model VX 8 to jeden z najbardziej popularnych w całej serii, jednak wiedzieliśmy że możemy zaoferować ten sam produkt z szeregiem usprawnień i modyfikacji. Nowy VX 8M cechuje się niezrównaną elastycznością w kwestii wykorzystania i umiejscowienia.

Stuart Archibald - Tannoy

 

[img:3]

 

VX 8M przeznaczony jest do małych i średnich aplikacji, wliczając w to eventy korporacyjne i biznesowe, spotkania religijne i wydarzenia w domach modlitwy oraz występy z wykorzystaniem przenośnych zestawów nagłaśniających. Model ten może współpracować z dowolnym innym z serii VX oraz subwooferami VSX.

 

Kolumny i głośniki Zestawy przenośne (PA) Pełnopasmowe pasywne Monitory sceniczne

Gdzie kupić?

Tannoy Professional Tannoy Professional www.tannoypro.com

Dystrybucja w Polsce:

SoundTrade

tel.: +48 22 632 02 85
Godziny otwarcia:

Pon - Pt:  09:00 - 17:00

adres:
ul. Kineskopowa 1 05-500 Piaseczno k/Warszawy

Pro Audio

Tak było na Meyer Sound Panther Demo Days 2024
Więcej wiadomości