SymNet Composer 3.0 i inne nowości od Symetrix

SymNet Composer 3.0 i inne nowości od Symetrix

21 stycznia 2015, 13:00
Producent: Symetrix
Dystrybucja: Polsound sp. z o.o

[img:1]Symetrix zaprezentował nową wersję oprogramowania Composer, obecnie obsługującą produkty Shure i Audio-Technica,oraz nowy Symnet Radious 12x8 EX i kartę interfejsową.

SymNet Composer 3.0

Bazuje na protokole Audinate Dante i jego zdolności do sieciowej kontroli szerokije gamy sprzętu innych producentów. Dzięki nowo-zawiązanym partnerstwie między firmami, Composer 3.0 kompatybilny jest z produktami Shure i Audio-Technica.

Od teraz integratorzy mogą zainstalować i skonfigurować sieci Dante wraz z wykryciem i wykorzystaniem sprzętu nowych producentów, dołączających do firm Attero Tech i Stewart Audio – a wszystko to z pojedynczego programu.

Rewolucyjność i wielka praktyczność Composera polega na fakcie, iż umożliwia on rozbudowaną kontrolę sieci audio z jednego oprogramowania, bez konieczności przełączania między różnymi programami i ich ciągłej aktualizacji.

Produkty Shure uwzględnione w aktualizacji do przede wszystkim Microflex Wireless, seria bezprzewodowych mikrofonów przeznaczonych do zastosowań konferencyjnych, doskonale współpracujących z rozwiązaniami konferencyjnymi Symetrix takimi jak Symnet Radius i Edge. Produkty Audio-Technica to ATND971, kontrolowany przez Dante kardioidalny mikrofon pojemnościowy, oraz ATND8677, stołowe gniazdo mikrofonowe kompatybilne z każdym mikrofonem typu gooseneck ze standardowym, trzy-pinowym gniazdem XLR.

Nowa wersja programu oferuje ponadto szereg usprawnień w kwesti interfejsu użytkownika i zarządzania oknami, dających użytkownikowi większą wolność w personalizowaniu swojego cyfrowego stanowiska pracy.


SymNet Radius 12x8 EX

Kolejna nowość od firmy – jest to zmodyfikowana wersja popularnego procesora DSP, teraz wyposażonego w nowy port rozszerzeniowy, zwiększający możliwości wejściowe i wyjściowe jednostki z 20 do 24. Radius 12x8 EX obsługuje również szereg kart SymNet, wliczając w to karty analogowe, cyfrowe, telefoniczne i AEC. Dedykowane narzędzie Migration Tool pozwoli na prostą konwersję plików roboczych do nowej wersji jednostki.

[img:2]


Symnet 2 Line VoIP Interface Card

Dostępna jest również nowa karta interfejsowa. To kompatybilna z Asterisk i Cisco karta przeznaczona do procesorów SymNet Edge i Radius, zaprojektowana dla łatwej integracji i obsługi w szeregu aplikacji konferencyjnych, komunikacyjnych, monitoringowych i transmisyjnych. 

[img:3]

Oprogramowanie i DAW Procesory dźwięku

Gdzie kupić?

Symetrix Symetrix www.symetrix.co

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Symetrix rozwiń listę sklepów

Studio

Genelec GLM 3.2.0 - Nowa wersja już dostępna
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz