NAMM 2015: Najnowsze akty brutalności od Randall'a

NAMM 2015: Najnowsze akty brutalności od Randall'a

23 stycznia 2015, 10:00
Producent: Randall
Dystrybucja: Music Info

[img:3]

Na NAMM 2015, Randall - podbijający serca metalowców takimi głowami gitarowymi jak THRASHER, 667 czy SATAN - zaprezentował najnowszy lampowy wzmacniacz EOD 88 (Element of Doom) wraz z dwoma kostkami efektów: przesterem RRED i bramką szumów BLOQ.

Najnowszy, dosadnie prezentujący się EOD88 to w pełni lampowy wzmacniacz gitarowy o mocy 88W i trzech kanałach przełączalnych footswitchem. Wykorzystuje lampy 12AX7 oraz KT88, zintegrowany obwód fuzz, dyskretną pętlę instrumentalną oraz wyjścia na głośniki o impedancji 4, 8 i 16 Ω. Footswitch jest dołączony do zestawu.

Producent donosi, że nazwa ich najnowszego monstrum pochodzi od słów, jakimi Ozzy określił kiedyś początki Black Sabbath, zaś koncept tego wzmacniacza odwołuje się do lat z początków Heavy Metalu, łącząc w sobie ukłon w stronę klasyki oraz nowoczesne podejście do konstrukcji i funkcjonalności.

 
[img:1]

 

Poza EOD 88, na NAMM zadebiutowały również dwie nowe kostki, mianowicie RRED i BLOQ. RRED to klasyczny przester FET wyposażony w gałki Volume i Gain oraz 3-pasmowy EQ. BLOQ natomiast to prosta lecz wydajna bramka szumów z pojedynczym pokrętłem Threshold oraz możliwością przełączenia czułości bramki dla umieszczenia w pętli efektów wzmacniacza bądź przed nim.

Obie kostki posiadają funkcję true bypass oraz solidną, metalową konstrukcję. Zasilane są bateriami 9V lub opcjonalnym zasilaczem Randall PPS1. 

 

[img:2]

 

Wzmacniacze Głowy gitarowe Efekty Kostki podłogowe

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Randall rozwiń listę sklepów

Gitara

U Joyo dużo nowości - gitarowo, basowo i streamingowo
Więcej wiadomości