NAMM 2015: Debiut miksera Mackie DL32R

NAMM 2015: Debiut miksera Mackie DL32R

29 stycznia 2015, 16:00
Producent: Mackie
Dystrybucja: Music Info

Zgodnie z zapowiedzią, NAMM 2015 to pierwsze targi, na jakich Mackie zademonstrował swój najnowszy, głośny produkt: cyfrowy, kontrolowany bezprzewodowo mikser DL32R.

DL32R to świeże spojrzenie na mikser: to 32-kanałowe, rackowe urządzenie nie posiada dedykowanej powierzchni kontrolnej i nie wymaga tradycyjnego stanowiska FOH. Nie znajduje się na nim ani jeden suwak ani pokrętło! Cała kontrola odbywa się bezprzewodowo z iPada i innych urządzeń mobilnych poprzez dedykowaną, prostą w obsłudze aplikację Master Fader.

Potężne możliwości procesowania sygnału, 32 cyfrowo przywoływalne, ulepszone przedwzmacniacze ONYX+ czy 32-kanałowy interfejs audio to tylko część z jego funkcji. Zainteresowanych zapraszamy do lektury naszej relacji z polskiej premiery DL32R w Krakowie.

 

[img:1]

Miksery Cyfrowe

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Mackie rozwiń listę sklepów

HiFi

Ara - dwutrybowy mikrofon pojemnościowy od AKG
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz