NAMM 2015: Samson Synth 7 podnosi poprzeczkę dla profesjonalnych systemów bezprzewodowych.

NAMM 2015: Samson Synth 7 podnosi poprzeczkę dla profesjonalnych systemów bezprzewodowych.

31 stycznia 2015, 16:00
Producent: Samson

Synth 7 od Samson wyznacza nowe standardy dla jakościowej, bezprzewodowej operacji UHF. Wykorzystuje wytrzymałą, w pełni metalową konstrukcję zarówno na odbiorniku, jak i nadajniku oraz zestaw zaawansowanych funkcji, gwarantujących pozbawioną usterek i przerw pracę – to idealne, nowoczesne rozwiązanie dla prezenterów, wykonawców, szkoleniowców i innych.

System Synth 7 pozwala na równoległą pracę do 20 systemów jednocześnie, z maksymalnymi odległościami między elementami sięgającymi 100 metrów. Bezprzewodowy odbiornik UR7 to wydajne narzędzie przyjazne użytkownikowi - jego wielofunkcyjny, kolorowy wyświetlacz LCD daje dostęp do wachlarza profesjonalnych funkcji, jak automatycznego analizera spektrum, wyszukującego odpowiednie pasma częstotliwości.

 

[img:1]
Z wyświetlacza tego możliwy jest też manualny wybór jednego ze 100 kanałów w paśmie 25 MHz, zablokowanie ustawień czy monitoring żywotności baterii; menu zaawansowanych ustawień zawiera między innymi funkcje Squelch czy Tone Key, natomiast dostępna bezpośrednio z panelu funkcja IR umożliwi automatyczną synchronizację nadajnika i odbiornika przez podczerwień.

W skład zestawu wchodzi również ręczny nadajnik UH7 Handheld Transmitter posiadający zintegrowaną, profesjonalną dynamiczną kapsułę Samson Q8 oraz własny wyświetlacz LCD wyświetlający stan baterii oraz wybrany kanał.

Synth 7 to kulminacja długiej historii firmy Samson w tworzeniu bezprzewodowych systemów mikrofonowych. Zapraszamy do bliższego zapoznania się z jego specyfikacjami. 

 

[img:2]

 

Mikrofony Systemy bezprzewodowe

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

AudiofrIQ Sp. z o. o.

adres:
Ćmielowska 15A/15 03-127 Warszawa

Sklepy muzyczne > Samson rozwiń listę sklepów

Pro Audio

Muzeum Historii Polski nagłośnione systemami JBL i AMX
Więcej wiadomości