REAN wprowadza usprawnione złącza Vertical Jacks i RCA Plugs

REAN wprowadza usprawnione złącza Vertical Jacks i RCA Plugs

29 stycznia 2015, 09:00
Producent: Rean

[img:1]

W odpowiedzi na rosnące potrzeby klientów firma REAN wprowadziła zmiany konstrukcyjne w złączach REAN ¼’’ Vertical Jacks i REAN RCA Plugs.

 

Złącza REAN ¼" Vertical Jacks

W celu zapewnienia jeszcze większego komfortu użytkowania zostały wprowadzone zmiany konstrukcyjne w złączach REAN ¼’’ Vertical Jacks. Oferta firmy została rozszerzona o dwa nowe rodzaje tych złącz: z alternatywnym stykiem PCB (-D1) oraz z końcówkami do lutowania (-S). Obudowę i noski złączy wykonano z tworzywa sztucznego w celu zapewnienia całkowitej izolacji. Wybrane modele są już dostępne na zamówienie.

 

[img:2]

 

Złącza REAN RCA Plugs

W celu lepszej kontroli i stabilizacji natężenia w konstrukcji złącz REAN RCA Plugs, został zoptymalizowany styk uziemienia w modelach typu NYS352-* i NYS373-*. Dotychczasowy styk uziemienia w kształcie stożka został zastąpiony stykiem cylindrycznym wyposażonym w dwa główne punkty styku, co gwarantuje stałą niską oporność.

Ponadto konstruując obudowę złącz zadbano o to, by zapewnić użytkownikowi swobodny dostęp i możliwość wykorzystania płaskiego klucza 10 mm podczas instalacji. Złącza są już dostępne w stałej sprzedaży.

 

[img:3]

Dwa płaskie miejsca na obudowie umożliwiają wykorzystanie płaskiego klicza 10 mm.

 

[img:4]

 

Kable, przewody, złącza Złącza

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Godziny otwarcia:

Pon - Pt:  08.00 - 16.00 

adres:
ul. Gajdy 24 02-878 Warszawa

Sklepy muzyczne > Rean rozwiń listę sklepów

HiFi

Waldorf M - Syntezator wavetable
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz