NAMM2015: nowe zestawy strun do ukulele od D'Addario

NAMM2015: nowe zestawy strun do ukulele od D'Addario

17 lutego 2015, 14:00
Producent: D'Addario

[img:2]

W związku z dynamicznym rozwojem rynku ukulele i związanych akcesoriów, firma D’Addario zademonstrowała szereg nowych zestawów strun dla tych instrumentów, wykorzystując autorski materiał, zwany D’Addario’s Custom-Extruded Nylon.

Około trzy lata temu firma podjęła pracę nad zmodyfikowaniem swoich metod produkcji i opracowaniem nowego rodzaju nylonu – rezultatem jest nowy materiał, zapewniający najwyższą wydajność w instrumentach ukulele. Wytwarzany jest on na nowej linii produkcyjnej firmy, dedykowanej wyłącznie strunom do tych instrumentów.

Nowy materiał wykorzystują między innymi zestawy D’Addario Clear Nylon Set z tenorową struną G. Cechują się one wybranymi, nylonowymi strunami wiolinowymi oferującymi niezrównaną precyzję intonacji i ciepłe, akustyczne brzmienie o mocnej projekcji. Clear Nylon Tenor Set z niską struną G dostępne są za ok. $9.60

Na NAMM 2015 zadebiutował też D’Addario Nyltech Bass Ukulele Set, stworzony we współpracy z firmą Aquila. Oferuje on ekskluzywną kombinację materiałów, mającą zapewnić optymalne połączenie ciepłego lecz mocnego brzmienia, wygodnej gry, precyzyjnej intonacji i stabilności stroju niedostępnej w innych strunach do ukulele. Ich cena to ok. $25.00.

D’Addario Pro-Arté Carbon Ukulele Sets, również dostępne od stycznia, zapewnią graczom wibrujące, jasne brzmienie o mocnej projekcji, charakteryzujące się wyraźnym atakiem. Dostępne są w wersjach Soprano/Concert, Tenor i Tenor Low G za ok. $14.95, oraz w wersji Baritone za ok. $17.95.

[img:1]

Ukulele Akcesoria gitarowe Struny

Gdzie kupić?

D'Addario D'Addario www.daddario.com

Dystrybucja w Polsce:

MUSIC DEALER S.J.

adres:
ul. Gospodarcza 7 20-213 Lublin

Sklepy muzyczne > D'Addario rozwiń listę sklepów

Gitara

Potężny, 8-strunowy potwór od EB MM i Johna Petrucci
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz