NAMM 2015: Mapex prezentuje zestaw Saturn V

NAMM 2015: Mapex prezentuje zestaw Saturn V

8 lutego 2015, 14:00
Producent: Mapex

Mapex podjął kolejny wielki krok w celu rozszerzenie oferty zestawów perkusyjnych z serii profesjonalnej. Tym oto sposobem mamy do czynienia z kolejną wersją osławionego Saturna - rok 2015 przynosi nam V generację tej serii.

Zestaw będzie oparty na sprawdzonych i nagrodzonych innowacjach wprowadzonych do serii Mars i Armor już w zeszłym roku, a mowa o krawędziach korpusu SONI-Clear Bearing Edge zapewniających pełny, bogaty w pasmo sustain oraz nowe zawieszenie SONI-Clear.

Korpusy bębnów skonstruowane zostały z mieszanki klonu oraz orzecha, czyli połączenia już znanego w zestawach od Mapex'a. Do stałej oferty zestawy mają trafić w pierwszym kwartale 2015 roku - wiercimy się z niecierpliwości!

 

[img:2]
 
[img:3]
 
więcej: emuzyk.pl
Akustyczne Zestawy perkusyjne

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Grupa Zibi S.A.

adres:
ul. Wirażowa 119 02-145 Warszawa

Sklepy muzyczne > Mapex rozwiń listę sklepów

Perkusja

Tegoroczna edycja Young Drum Hero już w październiku
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz