ISE 2015: Christie Digital - światowy lider technologii wizualnych!

ISE 2015: Christie Digital - światowy lider technologii wizualnych!

2 marca 2015, 00:00
Producent: Christie

[img:1]

Christie Digital to światowy lider technologii wizualnych. Można było przekonać się o tym podczas tegorocznych targów ISE 2015 (Integrated Systems Europe). Ogromna przestrzeń wystawowo-prezentacyjna tego producenta, robiła spore wrażenie na odwiedzających.

Projektory multimedialne Christie

Na stoisku można było zobaczyć i przetestować całą ofertę projektorów tej marki. Jak wspomniałem na wstępie, Christie jest liderem rozwiązań wizualnych, a każdy jeden projektor jest tego potwierdzeniem. Bez względu na klasę i przeznaczenie sprzętu, bo ta jest bardzo rozpięta w przypadku tego producenta, każde urządzanie to rozwiązanie najwyższej jakości.

Wśród premier na szczególną uwagę zasługuje najnowsza seria H, w skład której wchodzą dwa modele D12HD-H i D12WU-H. Są to najjaśniejsze, najlżejsze i najbardziej kompaktowe projektory, dostępne w kategorii ponad 10.000 lumenów wśród grupy 1DLP, czyli jednoczipowych.

Drugi projektor, który wzbudził najwięcej emocji to najnowszy Christie Boxer 4K30. Co tu dużo mówić, jest on kwintesencją wszystkiego co najlepsze... Posiada najwięcej lumenów (30.000), największą rozdzielczość 4K (4096 x 2160), najwydajniejszą 3-chipową jednostkę DLP, a jednocześnie najlżejszą i najmniejszą niezwykle wytrzymałą konstrukcję.

 

 


Christie Velvet LED tiles

Velvet to najnowsze naścienne płytki LED-owe („kafelki”), łatwe w instalacji, obsłudze i utrzymaniu, pozwalające na wprowadzenie nowych, fascynujących efektów oświetleniowych w praktycznie dowolną przestrzeń.

 

 


Christie MicroTiles

MicroTiles to unikalne, modułowe rozwiązanie projekcyjne, będące w ofercie producenta już od dłuższego czasu. Firma jednak cały czas udoskonala tę grupę produktów wprowadzając do niej coraz to nowsze rozwiązania. Christie MicroTiles cały czas podnoszą technologię projekcji obrazu na wyższy poziom. Zbudowane są w oparciu o technologię DLP oraz technologię LED.

[img:2]

[img:4]

 

 

Christie QuadHD84: 84-calowy panel LCD z rozdzielczością HD

Christie QUADHD84 zapewnia najwyższą rozdzielczość i wydajność; to urządzenie przewidziane do przeprowadzania analiz danych, tworzenia złożonych wizualizacji, prezentacji czy wykorzystania w sytuacjach spotkań dyskusyjnych i decyzyjnych. QuadHD84 może być wykorzystany w bardzo wielu aplikacjach, wliczając w to klasy, laboratoria i pracownie, sale wykładowe i obszerne sale obrad.

[img:5]

[img:6]

Multimedia Projektory Mediaserwery Ekrany, tablice Video i kamery Software Konwertery i splitery Miksery video

Gdzie kupić?

Christie

Dystrybucja w Polsce:

GiG Sp. z o.o.

adres:
ul. Kabaretowa 21 01-942 Warszawa

Sklepy muzyczne > Christie rozwiń listę sklepów

TeamConnnect Ceiling Medium - Mikrofon sufitowy od Sennheisera
Więcej wiadomości