Crestron DMPS-4K-150-C2015 - System prezentacyjny zaprezentowany na ISE 2015

Crestron DMPS-4K-150-C2015 - System prezentacyjny zaprezentowany na ISE 2015

3 marca 2015, 15:00
Producent: Crestron

[img:2]Zaprezentowany na ISE 2015 najnowszy cyfrowy system prezentacyjny 4K od Crestron serii 3-Series, model DMPS-4K-150-C, to wszechstronne i wielofunkcyjne narzędzie wykorzystujące technologię DigitalMedia firmy i system kontrolny IP-Based 3-Series Control System oraz łączy w sobie funkcjonalność przełącznika multimedialnego 10x1 4K, miksera mikrofonowego oraz cyfrowego procesora audio.

Jego wbudowany skaler 4K pozwoli na transmisję obrazu o dowolnej rozdzielczości do dowolnego źródła; jak twierdzi producent, narzędzie to oferuje wszystko, co niezbędne dla najbardziej wymagających aplikacji prezentacyjnych. Nowy model DMPS stworzony jest głównie z myślą o salach konferencyjnych, pracowniach i salach wykładowych, i tym podobnych.

Urządzenie bazuje na oprogramowaniu .AV Framework, pozwala więc na zaawansowaną kontrolę bez konieczności programowania – instalator musi więc tylko podłączyć wszystkie urządzenia oraz dokonać specyfikacji źródeł oraz urządzeń docelowych.

[img:1]

Wśród połączeń jednostki znajdują się wejścia Auto-switching HDMI, VGA oraz analogowe wejścia audio,w tym dedykowane wejście mikrofonowe. Sygnał wejściowy ze źródła i mikrofonu może być zmiksowany i skierowany do jednego z wyjść HDMI i jednego stereofonicznego wyjścia audio. Dodatkowe wejścia i wyjścia DigitalMedia 8G+ umożliwią długodystansowe połączenie z odległymi źródłami oraz rozległe możliwości integracyjne. 

Multimedia Video i kamery

Gdzie kupić?

Crestron

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Crestron rozwiń listę sklepów

Dynacord V600:2 - wzmacniacz instalacyjny uszyty na miarę