Wykrywacz usterek systemów alarmowych 4EVAC LoopDrive (ISE 2015)

Wykrywacz usterek systemów alarmowych 4EVAC LoopDrive (ISE 2015)

9 marca 2015, 13:32
Producent: Hacousto

[img:2]Firma Hacousto z dumą zaprezentowała swój najnowszy produkt na ISE 2015. Debiutujący w Amsterdamie 4EVAC LoopDrive to urządzenie przeznaczone do wykrywania usterek w systemach ostrzegania głosowego i obwodach głośników ewakuacyjnych.

To modularne urządzenie typu plug-and-play posiada certyfikaty EN54-16 i EN54-17 i pozwoli na optymalizację systemów ewakuacyjnych.

Po zainstalowaniu modułów wykrywających 4EVAC LoopDrive Fault Isolator Modules (FIM) w obwodzie pomiędzy głośnikami, są one zdolne do natychmiastowego wykrycia spadków napięcia poniżej danego progu, zabezpieczając układ przed zwarciami.

W sercu systemu LoobDrive znajduje się LoopDrive Booster (LDB), zdolny do obsługi do 200 modułów FIM z pojedynczego przewodu. Pojedyncza jednostka LDB może przepuścić 800W sygnału audio ze wzmacniacza d głośników przy jednoczesnym kierowaniu napięcia do pętli i modułów FIM. Urządzenie LDB jest proste w obsłudze i pozwala na szybki dostęp do swoich funkcji z przedniego panelu.

[img:1]

Kolejnym elementem systemu jest LoopDrive SNIFFER: intuicyjny interfejs graficzny pozwalający do monitorowania, kontroli, konfiguracji i wizualizacji do 256 jednostek LDB połączonych poprzez RS485.

Albert Van der Hout z Hacousto, komentuje: „Z wielką dumą prezentujemy systemy LoopDrive na ISE 2015. To unikalny produkt spełniający nowe wymogi rynku. Oferuje on prostą instalację i obsługę, czyniącą go atrakcyjnym dla producentów, integratorów i konsultantów systemowych pracujących przy różnych projektach”.

Shure dołącza do programu Q-SYS Technology Partner
Więcej wiadomości