ISE 2015: 75-calowe, zewnętrzne wyświetlacze LCD Infinitus Imotion

ISE 2015: 75-calowe, zewnętrzne wyświetlacze LCD Infinitus Imotion

6 marca 2015, 10:00
Producent: Infinitus

[img:1]

Infinitus, specjalista w dziedzinie urządzeń LCD do zastosowań cyfrowego marketingu DOOH, rozszerzył swoją ofertę o siedem nowych produktów bazujących na 75-calowym panelu LCD o jasności 2.500 nit i kontraście 5.000:1. Na ISE 2015 zaprezentowano przede wszystkim jedno- i dwustronne jednostki imotionFLOW.

Bardzo korzystny stosunek jakości do ceny tych urządzeń ma być bardzo atrakcyjny dla firm specjalizujących się w marketingu DOOH i innych projektach wymagających paneli LCD największego formatu. Systemy te mogą działać niezależnie lub być zintegrowane w większe sieci.

 

[img:2]

Infinitus imotionFLOW

 

Klienci firmy mogą wybierać między technologiami imotionG6 i imotionFLOW, zaprojektowanymi by zminimalizować koszty utrzymania dzięki zaawansowanej automatycznej funkcjonalności call-on-site. Funkcja ta przywołuje obsługę tylko w razie konieczności - znosi to wymóg regularnych przeglądów.

Jednostki imotionG6 bazujące na HVAC dostępne są w formatach jedno- i dwustronnych oraz w portretowych i krajobrazowych. Według producenta, oferują one stałe warunki wewnętrzne (temperatura 20-25°C) oraz szerokość krawędzi wynoszącą jedynie 90 mm.

 

[img:3]

Infinitus imotionG6

 

Podczas gdy jednostki imotionG6 mogą funkcjonować w temperaturach -40° do +55°C, technologia imotionFLOW przeznaczona jest do wykorzystania w obszarach publicznych z bezpośrednim oświetleniem słonecznym (temperatura 25-40°C). Systemy imotionFLOW to systemy wentylowane, optymalnie działające w klimatach umiarkowanych i wewnątrz budynków. Będą one dostępne w trzech wariantach: wolnostojącym portretowym oraz naściennym portretowym i krajobrazowym.

 
Multimedia Ekrany, tablice
Ciekawe instalacje: Nagłośnienie hali sportowej w Sochaczewie
Więcej wiadomości