Gretsch: Nowa sygnatura Bono -  G5623 Electromatic Center-Block (RED)

Gretsch: Nowa sygnatura Bono - G5623 Electromatic Center-Block (RED)

10 marca 2015, 15:30
Producent: Gretsch Guitars

[img:1]

Firma Gretsch i Bono po raz kolejny połączyli siły. Rezultatem współpracy jest nowy, sygnowany model ze specjalnym logiem (RED) na gitarze, dającym wyraz wsparcia dla Product Red i ich humanitarnych starań w walce z HIV/AIDS.

Nowa gitara double-cutaway G5623 Electromatic® Center-Block (RED) Bono "Signature" to spersonalizowany model z rodziny gitar thinline o konstrukcji center-block, oferujący brzmienie sprzyjające większym ilościom przesteru i oferujący wyższą kontrolę nad barwą.

Jej ekskluzywne cechy to ożyłkowany korpus semi-hollow z ożyłkowanymi otworami. Jego wierzch, boki i tył wykonane są z klonu, tak samo jak gryf z 22-progową, palisandrową podstrunnicą zdobioną inkrustacjami Neo-Classic™ "thumbnail" z białego pearloidu imitującego masę perłową. Gitara wyposażona jest w dwie przystawki "Black Top" Filter'Tron™ oraz trójdrożny przełącznik pozycyjny i gałki głośności i barwy, a także mostek Adjusto-Matic™, klucze Grover deluxe i chromowany hardware. Sprzedawana jest z ekskluzywnym, twardym casem.

[lupa:1]

Gitary Elektryczne

Gdzie kupić?

Gretsch Guitars Gretsch Guitars www.gretschguitars.com

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Gretsch Guitars rozwiń listę sklepów

Gitara

Gibson i Slash serwują nam gitarowy old school
Więcej wiadomości